P0

Fotoreportažai, Kriminalai ir nelaimės

Uoste – gaisras (7)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-24


Sekmadienio popietę uoste kilo gaisras – gaisrininkai išsiųsti adresu Naujo uosto g. 23, kur įsikūrusi Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (“Klasco”).

Astos Poškienės nuotr.

“Facebook” nuotr.

Vita Lija nuotrauka iš “Facebook”

Apie 15.30 val. užsidegė “Klasco” grūdų terminalo transportinė linija, esanti ties 4 krantine. Apie nukentėjusius žinių nėra.

Pasak klaipėdiečių, dūmuose vienu metu skendėjo praktiškai visas Poilsio parkas.

Šalia “Klasco” teritorijos sutiktas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas teigė, kad įvykio vietoje dirba du gaisrininkų keltuvai bei 4 autocisternos.

16.40 val. gaisras dar nebuvo nelokalizuotas – dūmai vis sklido miesto link. 17 val. dūmų jau liko visai mažai.

“Juodi dūmai, kurie labai grėsmingai atrodė pradžioje, panašu, kad preliminariais duomenimis – tai buvo guminė transporterio juosta, tačiau viską tiksliai įvardins kruopštus ir atsakingas tyrimas”, – prieš 17 val. savo “Facebook” profilyje parašė V. Grubliauskas.

Sekmadienio vakarą “Klasco” išplatintame pranešime rašoma, kad gesinti gaisro iš viso buvo atvykusios 6 ugniagesių mašinos, 2 keltuvai užkėlė gelbėtojus ir techniką į reikiamą aukštį.

Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Vytauto Kauno, materialiniai nuostoliai bus suskaičiuoti atlikus tyrimą artimiausiu metu.

„Gaisras kilo vykdant grūdų krovą, išdegė dalis transportavimo galerijos. Šis atvejis uosto veikloje bus traktuojamas kaip „force majore“. Apie tyrimo išvadas dar anksti kalbėti. Apgailestaujame, kad dūmai sukėlė nerimo gyventojams. Šiuo metu darbą pradeda bendrovės ekstremalių situacijų komisija“, – pranešime spaudai cituojamas V. Kaunas.

Teigiama, kad kituose bendrovės terminaluose darbas vyksta įprastu ritmu.


2019-02-24

7 komentarai “Uoste – gaisras”

  1. Man patiko, kad meras Grubliauskas iš karto nuvažiavo į įvykio vietą, nusifotografavo ir į facebooką nuotraukas įkėlė. Nu šaunuolis!

  2. Karma yra kalė. Balsuokit už uostininkus ir turėsit tą patį visoje Klaipėdoje. Netikite? Įrodymas yra dabar.

    • Gaisrai nesirenka kas Meras . Jei p.Nina būtų Merė, tai uostas niekur iš Klaipėdos neišeitų.Tik NEREIKIA politikuoti. !

    • Kas ta Nina. Sudo vietoj. Vogia daugiau nei mato . Daugiau domekis pries skelbiant

  3. Nuo variklio perkaitimo uzsidege. Perkaito transporterio pagrindinis variklis ir persimete ant grudu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt