P0

Kriminalai ir nelaimės

Ketvergiuose per gaisrą vos išvengta sprogimo

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-02-25


Garbaus amžiaus moters bandymas pasišildyti dujų šildytuvu vos nesibaigė sprogimu.

Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad pirmadienio ryte tuoj po 8 val. Klaipėdos r. Ketvergių k. Tvenkinio g. užsidegė namas. Į gaisrą išvyko Klaipėdos miesto ir rajono ugniagesiai.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Taučius „Atvirai Klaipėdai” sakė, kad į įvykio vietą atvykus ugniagesiams nedidelis, sodo namelį primenantis pastatas jau degė atvira liepsna.

„Namelis medinis, gaisras išplito greitai”, – sakė ugniagesių vadovas. Jame gyvenusi 86 metų senolė patyrė šoką, bet fiziškai esą ji nukentėjo nesunkiai – atsipirko rankų paraudimu. Ji net bandė pati gesinti ugnį.

Ugniagesių vadovo teigimu, gaisras greičiausia kilo dėl šildytuvo, prijungto prie nedidelio buitinio dujų baliono. Juo senjorė šildėsi gyvenamąją patalą.

„Jai nesisekė įjungti šildytuvo jungiklio, greičiausiai dėl to į patalpą pateko dujų ir kilo gaisras”, – spėjo T. Taučius.

Iš pradžių manyta, kad sprogo dujų balionas, bet paaiškėjo, kad patalpoje buvę keli maži ir vienas didelis dujų balionai – sveikut sveikutėliai. Jei kuris nors būtų sprogęs, pasekmės būtų buvusios kur kas liūdnesnės.

T. Taučiaus teigimu, ugnis buvo užgesinta greitai, ji į aplinkinius pastatus neišplito, tačiau namelis sudegė nepataisomai: nudegė jo stogas, išdegė visas vidus su jame buvusiais daiktais.

Garbaus amžiaus moteris po medikų apžiūros ir vietoje suteiktos pagalbos palikta kaimynų globai. Pastarieji, beje, ir suskubo pranešti apie jų kaimynystėje kilusį gaisrą.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2019-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt