Sulaikyti tojotų vagystėmis įtariami tėvas ir sūnus

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos pareigūnai, bendradarbiaudami su kolegomis iš Vilniaus, sulaikė du asmenis, įtariamus  2017-2018 m. Klaipėdoje ir Vilniuje pagrobus aštuonis bei pasikėsinus pagrobti dar vieną „Toyota” automobilį.

51 metų ne kartą už panašius nusikaltimus jau teistas vyras ir jo 30-metis niekur nedirbantis, iki tol dar neteistas sūnus buvo sulaikyti darant nusikalstamą veiką – pervarant iš vienos vietos į kitą vogtą automobilį „Toyota Verso“. Įtariamieji įvairiose sostinės, uostamiesčio ir Klaipėdos rajono vietose nusižiūrėdavo būtent „Toyota” modelių automobilius ir panaudoję automobilių vagystėms pritaikytą įrangą, pagrobdavo transporto priemones. Pagrobtų automobilių vertė svyravo maždaug nuo 6000 iki 11 400 eurų.

Atlikę kratas įtariamųjų gyvenamosiose vietose Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, pareigūnai aptiko keturių vogtų „Toyota“ automobilių dalis, dokumentus bei kai kuriuos vogtuose automobiliuose buvusius daiktus.

Negana to, 30-metis įtariamasis 2019 m. sausį uostamiesčio pareigūnams dar įkliuvo ir už galimą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti – pas jį rasta augalinės kilmės medžiagos.

Įtariamieji už vagystes gali būti nubausti laisvės atėmimu iki 6 metų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Apvogė namą Kūlupėnuose

Šeimininkai, vėlų vakarą grįžę namo, pastebėjo, jog yra apvogti. Ketvirtadienį, apie 22.30 val., Kretingos rajone, Kūlupėnuose, grįžus namo pastebėta, jog ...
2024-04-05
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Ne kartą teisti BMW detalių vagys ir vėl stos prieš teismą

Klaipėdos apylinkės prokurorai teismui perdavė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnų tirtą baudžiamąją bylą dėl didelės vertės svetimo ...
2023-01-16
Skaityti daugiau

Regionas

Pavogė daiktų už 8500 eurų, vieną vagį pavyko sulaikyti

Per vieną parą Klaipėdos rajone, Palangoje ir uostamiestyje nuo vagių nukentėjo trys objektai, o vieną ilgapirštį policijai pavyko sučiupti. Penktadienio ...
2022-07-09
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This