P0

Veidai

Globėjų šeimai – ROTARY apdovanojimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-26


Klaipėdos rotariečiai, minėdami organizacijos 114-ąjį gimtadienį, ypatingai pagerbė šešis vaikus auginančius Juliją ir Romaną Gaiduk.

Pagarbos ženklas – auksinė segė “Vėtrungė” porai įteikta už kilnų norą padėti vaikams užaugti, už įkvepiantį pavyzdį ir stereotipų apie globą ir įvaikinimą laužymą.

Šioje šeimoje auga šeši vaikai, tik vienas iš jų – biologinis. Vyriausieji jau paliko namus, mažiausiam – dveji. Sutuoktiniai dažnai viešai dalinasi savo istorija, su viltimi, kad tai padės ne tik vaikams surasti namus, bet ir tiems, kurie galėtų, o širdyje ir norėtų globoti ar įsivaikinti.

“Vėtrungės” apdovanojimą ROTARY klubai „Concordia 1826“ ir „Karalienė Luizė“ įsteigė 2012 m. Tada į dviejų klubų kalėdinį renginį rotariečiai atsinešė po aukso dirbinį, kurie vakarui baigiantis virto aukso lydiniu. Iš jo juvelyras Vidas Bizauskas sukūrė auksines vėtrunges – seges.

Šio apdovanojimo tikslas – įvertinti ir pagerbti nusipelniusius klaipėdiečius, kurie savo nuoširdžiu darbu, aktyvia veikla ir inovatyviu požiūriu pelno ne tiek valdžios, kiek visuomenės įvertinimą ir pagarbą. “Vėtrungės” jau yra įteiktos septyniems nusipelniusiems klaipėdiečiams, daugiausiai – kultūros ir sporto bendruomenės atstovams.


  2019-02-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt