Globėjų šeimai – ROTARY apdovanojimas

Veidai
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-02-26

Klaipėdos rotariečiai, minėdami organizacijos 114-ąjį gimtadienį, ypatingai pagerbė šešis vaikus auginančius Juliją ir Romaną Gaiduk.

Pagarbos ženklas – auksinė segė „Vėtrungė” porai įteikta už kilnų norą padėti vaikams užaugti, už įkvepiantį pavyzdį ir stereotipų apie globą ir įvaikinimą laužymą.

Šioje šeimoje auga šeši vaikai, tik vienas iš jų – biologinis. Vyriausieji jau paliko namus, mažiausiam – dveji. Sutuoktiniai dažnai viešai dalinasi savo istorija, su viltimi, kad tai padės ne tik vaikams surasti namus, bet ir tiems, kurie galėtų, o širdyje ir norėtų globoti ar įsivaikinti.

„Vėtrungės” apdovanojimą ROTARY klubai „Concordia 1826“ ir „Karalienė Luizė“ įsteigė 2012 m. Tada į dviejų klubų kalėdinį renginį rotariečiai atsinešė po aukso dirbinį, kurie vakarui baigiantis virto aukso lydiniu. Iš jo juvelyras Vidas Bizauskas sukūrė auksines vėtrunges – seges.

Šio apdovanojimo tikslas – įvertinti ir pagerbti nusipelniusius klaipėdiečius, kurie savo nuoširdžiu darbu, aktyvia veikla ir inovatyviu požiūriu pelno ne tiek valdžios, kiek visuomenės įvertinimą ir pagarbą. „Vėtrungės” jau yra įteiktos septyniems nusipelniusiems klaipėdiečiams, daugiausiai – kultūros ir sporto bendruomenės atstovams.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Veidai

Lietuvos ROTARY apygardai vadovaus klaipėdietis

Klaipėdos piliavietės poternoje surengtoje iškilmingoje ceremonijoje, kurioje dalyvavo būrys šalies rotariečių ir svečių, Lietuvos ROTARY apygardos valdytojo regalijos perduotos klaipėdiečiui ...
2024-07-06
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos garbės piliečio vardą siūloma suteikti Dionyzui Varkaliui

Jei politikai pritars uostamiesčio mero siūlymui Klaipėdos garbės piliečio vardą suteikti Dionyzui Varkaliui. Suteikti Garbės piliečio vardą D. Varkaliui prašymą ...
2024-04-30
Skaityti daugiau

Miestas

Laimėjo Finansų ministerijos apdovanojimą

Klaipėdos miesto nevyriausybinė organizacija VšĮ„Liberi“ sulaukė aukščiausio apdovanojimo Finansų ministerijos organizuojamame konkurse „Europos burės 2023“. Jame 7 kategorijose varžėsi Europos ...
2023-12-01
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This