P0

Fotoreportažai, Sportas

“Atlantas”: “Pirmyn mažais žingsniais”

Avatar

Martynas Vainorius
2019-02-27


Į A lygos traukinį praktiškai per stebuklą įšokęs ant išnykimo ribos balansavęs Klaipėdos “Atlantas” sužaidė dvejas draugiškas rungtynes. Šeštadienį klaipėdiečiai rezultatu 5:2 įveikė Kretingos „Miniją“, o trečiadienį 1:2 nusileido būsimiems A lygos varžovams „Palangai“.

Akimirka iš “Atlanto” draugiškų rungtynių su “Palanga”. Martyno Vainoriaus nuotr.

Po pastarųjų rungtynių pakalbintas naujasis ekipos treneris iš Latvijos Viktors Dobrecovs akcentavo, kad šių susitikimų metu tikslas buvo ne pergalės, buvo norima išbandyti įvairiausius žaidybinius niuansus.

“Reikia iki galo suprasti kiekvieną poziciją, kad būtų aišku, kas ten stipresnis, kad būtų konkurencija. Manau, kad viskas gerai pavyko, bet yra dar niuansų dėl to, kad pasiruošimui turėjome labai mažai laiko. Eisime pirmyn mažais žingsniais. Komandoje visi turėtų būti lyderiai. Aišku, yra Lietuvos žvaigždės Lukša, Šernas, Činikas ir likusiems yra galimybių iki jų pasitempti ir tikiuosi, jog patyrę žaidėjai perduos tą savo patirtį ir padės pasiekti, kad komandoje viskas būtų gerai”, – sakė V. Dobrecovs.

Anot jo, nors klubo prezidentas pirmiausiai formuluoja uždavinį išlikti A lygoje, jis pats ruošiasi siekti aukštesnių tikslų.

“Čempionato pradžia – tai kaip šventė, tad tikimės, kad ir nuotaikos po pirmų rungtynių bus šventiškos”, – sakė 42-ejų treneris, buvęs Latvijos rinktinės puolėjas.

Pirmosios “Atlanto” varžybos – jau šį šeštadienį, 15 val. Klaipėdiečiai Klaipėdos centriniame stadione ant dirbtinės vejos priims „Kauno Žalgirį“.

“Manau, kad viskas gerai pavyko, bet yra dar niuansų dėl to, kad pasiruošimui turėjome labai mažai laiko”, – sakė Viktors Dobrecovs. Martyno Vainoriaus nuotr.

V. Dobrecovs trenerio karjerą pradėjo Liepojoje, kur su vietos „Liepaja“ klubu iškovojo šalies čempiono titulą. V. Dobrecovs 2015 metais tapo geriausiu Latvijos futbolo treneriu.

42-ejų metų futbolo specialistas iš Latvijos su Klaipėdos futbolo klubu „Atlantas“ sieks pergalių ir tikisi sustiprinti uostamiesčio komandos pozicijas Lietuvos futbolo A lygoje.


2019-02-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt