Kriminalai ir nelaimės

Už alkoholį taksi automobilyje – bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-27


Pakeitus prekybos alkoholiu laiką parduotuvėse, “geri laikai” grįžta taksistams.

Policijos nuotr.

Policija praneša antradienį sulaikiusi alkoholiu apsirūpinusį taksistą, nors jis tvirtino gėrimus įsigijęs savo reikmėms.

Prieš vidurnaktį Klaipėdoje, Bijūnų g. patruliavę policijos pareigūnai, patikrinę tuo metu automobiliu „Opel Zafira“ dirbusį 40-metį taksi vairuotoją, jo mašinoje aptiko keturis butelius degtinės, vieną brendžio ir aštuonis butelius alaus.

Vairuotojas sutiko su pažeidimu, sakė, kad alkoholį įsigijo savo reikmėms ir žadėjo vežtis jį į sodybą. Po susitikimo su Klaipėdos policijos patruliais vežtis jis nebeturės ko, nes visi buteliai paimti ir bus konfiskuoti. Mat darbo metu taksistai negali vežiotis alkoholio, todėl taksistui už pažeidimą skirta piniginė bauda.

Kadangi jis tokį pažeidimą padarė pirmą kartą, keturiasdešimtmečiui pasiūlyta sumokėti pusę numatytos minimalios baudos.


2019-02-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt