P0

Kriminalai ir nelaimės

Už alkoholį taksi automobilyje – bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-27


Pakeitus prekybos alkoholiu laiką parduotuvėse, “geri laikai” grįžta taksistams.

Policijos nuotr.

Policija praneša antradienį sulaikiusi alkoholiu apsirūpinusį taksistą, nors jis tvirtino gėrimus įsigijęs savo reikmėms.

Prieš vidurnaktį Klaipėdoje, Bijūnų g. patruliavę policijos pareigūnai, patikrinę tuo metu automobiliu „Opel Zafira“ dirbusį 40-metį taksi vairuotoją, jo mašinoje aptiko keturis butelius degtinės, vieną brendžio ir aštuonis butelius alaus.

Vairuotojas sutiko su pažeidimu, sakė, kad alkoholį įsigijo savo reikmėms ir žadėjo vežtis jį į sodybą. Po susitikimo su Klaipėdos policijos patruliais vežtis jis nebeturės ko, nes visi buteliai paimti ir bus konfiskuoti. Mat darbo metu taksistai negali vežiotis alkoholio, todėl taksistui už pažeidimą skirta piniginė bauda.

Kadangi jis tokį pažeidimą padarė pirmą kartą, keturiasdešimtmečiui pasiūlyta sumokėti pusę numatytos minimalios baudos.


  2019-02-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt