P0

Fotoreportažai, Sportas

“Atlantas” startuos kaip piratai

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-02-28


Šį šeštadienį, 15 val., uostamiesčio centriniame stadione, ant dirbtinės vejos vyksiančiu susitikimu su „Kauno Žalgiriu“ Lietuvos futbolo A lygos sezoną pradėsiantis Klaipėdos “Atlantas” ketvirtadienio rytą oficialiai prisistatė visuomenei.

“Atlantą” sveikinęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas žadėjo, kad miestas visada bus dvyliktu žaidėju ir įteikė treneriui Klaipėdos vėliavą. Martyno Vainoriaus nuotr.

Renginyje dalyvavęs Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas tikino, kad šis startas yra neeilinis įvykis.

“Vidas (naujasis klubo savininkas Vidas Adomaitis – autor. past.) padarė neįmanoma. Kas padaryta yra nerealu. Džiaugiasi širdis”, – sakė jis.

Pats V. Adomaitis teigė, kad tai tik pradžia sunkaus kelio, nors įveikti laipteliai gal ir yra “vieni iš sudėtingiausių”.

“Būčiau to nedaręs, jei netikėčiau, kad veikdami kartu pasieksime bendrą tikslą. Tačiau ne aš vienas padariau, yra bendraminčiai, rėmėjai. Kritikos nebijome, bet prašome supratingumo. Norėčiau, kad rudenį po sezono plačiai šypsotumės, sakytume “šaunuoliai, ką padarėme”, – sakė V. Adomaitis.

Jis patikino, kad jau turi prisijungimus, suteikiančius teisę teikti įstaigos dokumentus Registrų centrui ir esą jau nuo penktadienio bus matyti, kad kiti klubo dalininkai yra jo brolis Darius Adomaitis ir sutuoktinė Odeta Adomaitienė.

Kartu klubo savininkas informavo, kad įstaigos auditas dar nesibaigė ir tikro vaizdo jis dar neturi.

“Mane šiek tiek glumina tas užsitęsęs procesas, bet kartu noriu pabrėžti, kad auditas rodys tik rezultatą paskutinei 2018 metų dienai, o šiandien klubo padėtis jau yra ženkliai geresnė”, – sakė V. Adomaitis, patikinęs, kad jau rastas susitarimas ir su “Sodra”, kuriai esą jau artimiausiu metu bus sumokėta didžioji dalis skolos.

Ekipos treneris Viktors Dobrecovs juokavo, kad klubas dabar yra kaip jūrų piratai.

“Nežinome, kur esame, kas mes. Bet ir priešininkai nieko apie mus nežino, tegu jie ruošiasi apiplėšimams. Tegu laukia, kada mes juos pulsime”, – šypsodamasi sakė Viktors Dobrecovs.

Jis džiaugėsi, kad komandoje yra puikūs santykiai, tarpusavio supratimas.

“Ekipoje esančios žvaigždės labai padės ir treneriams. Tikiuosi, kad sirgalių šeima tik didės”, – sakė strategas.

“Atlantą” sveikinęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas žadėjo, kad miestas visada bus dvyliktu žaidėju ir įteikė treneriui Klaipėdos vėliavą.

Tuo metu Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas akcentavo, kad “Atlanto” išsaugojimas yra itin svarbus pasiekimas ir dėl to, kad sportuojantys mažieji klaipėdiečiai turėtų pavyzdį.

“ATLANTO” SUDĖTIS:

LUKAS PAUKŠTĖ (vartininkas, 20 m.)

AURIMAS TRUČINSKAS (24 m.)

TOMAS SNAPKAUSKAS (26 m.)

KLIMAS GUSOČENKO (29 m.)

MARIUS ČINIKAS (32 m.)

ANDRIUS BARTKUS (33 m.)

KLAUDIJUS UPSTAS (24 m.)

VYTAUTAS LUKŠA (34 m.)

TADAS LABUKAS (35 m.)

DARVYDAS ŠERNAS (34 m.)

VILIUS ARMANAVIČIUS (23 m.)

JONAS LATAKAS (19 m.)

GUSTAS GUMBARAVIČIUS (19 m.)

DEVIDS DOBRECOVS (22 m., Latvija)

MARTYNAS VELYVIS (20 m.)

NIKITA JUHNEVICS (21 m., Latvija)

TITAS VITUKYNAS (24 m.)

JUSTAS VAINIKAITIS (18 m.)

TOMAS GVAZDINSKAS (18 m.)

AKINJIDE IDOWU (23 m., Nigerija).


  2019-02-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt