P0

Regionas

Išrinkti piešinių konkurso nugalėtojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-28


Trečiadienį buvo renkami Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų mokinių piešinių ir plakatų konkurso civilinės saugos tema „Ar atpažįsti pavojaus veidą?“, skirto Pasaulinei civilinės saugos dienai paminėti, nugalėtojai.

Klaipėdos rajono savivaldybės “Facebook” nuotr.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į amžiaus grupes: 1–2, 3–4 ir 5–7 klasių mokiniai įvairia technika piešė piešinius, o 8–10 klasių mokiniai – kūrė plakatus. Kiekvienoje amžiaus grupėje komisija išrinko I–III vietų laimėtojus. Iš viso konkurse dalyvavo 81 moksleivis iš 10 Gargždų miesto ir rajono mokyklų, juos rengė 24 mokytojai.

Piešinių ir plakatų konkurse dalyvavę rajono mokyklų moksleiviai ir jų mokytojai bus kviečiami į apdovanojimams skirtą renginį Gargždų „Minijos“ kino teatre kovo 12-ą dieną, 13.30 val.

Pranešama, kad renginio metu bus paskelbti ir apdovanoti konkurso nugalėtojai ir juos paruošę mokytojai bei įteikti paskatinamieji prizai buvusiems netoli pergalės.

Visi konkurso dalyviai po apdovanojimų ceremonijos tradiciškai bus pakviesti pažiūrėti animacinį filmą.

Pranešama, kad mokinių piešiniais ir plakatais galės pasigrožėti ir rajono gyventojai – jie bus eksponuojami J. Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.

 


  2019-02-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt