P0

Regionas

Nidoje – Lauros Pugno paroda „Apkabinimas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-28


Kovo 4 d., pirmadienį, 16 val. Nidos meno kolonijoje projektų erdvėje „Kioskas“ (Taikos g. 11, Nida)vyks rezidentės Lauros Pugno parodos „Apkabinimas“ atidarymas.

Šis kūrinys – tai rezidencijos Nidos meno kolonijoje metu plėtojamo projekto „Mis-love” dalis.

Projektas prasidėjo tiriant pastarųjų metų spausdintoje žiniasklaidoje (ypač žurnale „Trendsetters Magazine“) vis didėjantį dėmesį augalų pasauliui. Prie šios tendencijos ypatingai prisidėjo skaitmeninės medijos (pirmiausia socialiniai „nuomonių lyderiai“ bei tinklaraštininkų armija), kurios radikaliai pavertė nišinį fenomeną į globalų ir paplitusį reiškinį.

Jų pagalba augalai greitai virto dizaino objektais ir socialinių tinklų profilių puošmenomis.

Šią madą atliepiantys tyrimai pradedami orientuoti netvarios egzotikos link, mat tropiniams augalams reikalinga išskirtinė priežiūra ir dėmesys, norint, kad jie išgyventų kitame klimate bei platumoje. Daugeliu atvejų veiksmai yra perdėti dažnai dėl neišmanymo bei noro kuo geriau prižiūrėti augalą.

Kūriniu „Apkabinimas“ siekiama ironiškai pažvelgti į neišvengiamą žmonių meilės augalams poreikį, troškimą apsaugoti juos nuo ligų ir šalčio bei kelti klausimus apie pagarbą gamtai ir žmonių gebėjimą įsiklausyti į išorinį pasaulį.

Paroda veiks iki kovo 26 d. Atidarymas vyks anglų kalba.


2019-02-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt