P0

Veidai

Jurijui Veklenko – Klaipėdos vėliava

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-01


Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovausiančiam Jurijui Veklenko Vilniuje penktadienio popietę buvo įteikta gimtojo miesto – Klaipėdos – vėliava. Tai buvo patikėta padaryti uostamiesčio mero žmonai, džiazo festivalių organizatorei Ingai Grubliauskienei.

„Dainuosiu ne tik už Lietuvą, bet ir už Klaipėdą. Uostamiestyje aš užaugau, čia prasidėjo mano karjera mokykloje, studijoje „Grock“. Ne veltui Klaipėda yra iki šiol laikoma Lietuvos muzikos sostine. Čia gausu koncertų, festivalių, daug jaunų, perspektyvių muzikantų. Tikiuosi, kad ir jiems pasiseks taip, kaip man. Svarbu, kad atlikėjai nepasiduotų. Turėti su savimi Klaipėdos vėliavą yra didžiulė garbė, nes čia užaugau. Šią vėliavą pasikabinsiu namuose, garbingoje vietoje“, – pranešime spaudai cituojamas atlikėjas.

Jis tikino, kad labai norėtų surengti koncertą Klaipėdoje.

“Žinau visus žmones, kurie ten gyvena, visi man artimi. Ten, kur prasidėjo mano muzikinė karjera, ten ir norėčiau surengti įspūdingą pasirodymą. O dėl finansinės pagalbos… Aš tokių dalykų niekada neprašau. Man labiausiai reikia emocinės paramos. Visos žinutės, kurių taip gausiai sulaukiu, labai padeda. Juk man patikėta tokia atsakomybė, tad žmonių palaikymas – itin svarbus“, – kalbėjo J. Veklenko.

Anot pranešimo, jis išgirdo ir pakvietimą apsilankyti pas Klaipėdos vadovus, taip pat buvo užsiminta, jog Jurijaus gimtasis miestas “yra pasirengęs padėti surengti nepamirštamą pasirodymą didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje”.


2019-03-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt