P0

Sportas

Pasveikino Lietuvos čempiones

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-01


Ketvirtadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje svečiavosi būrys VšĮ „Gargždų futbolas“ futbolininkių. Jaunosios „Bangos“ sportininkės vasario 16 d. iškovojo pirmąją vietą mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnio amžiaus, mažojo futbolo Lietuvos čempionate, tad joms buvo įteiktos mero padėkos.

Lietuvos čempionėmis tapo: Atėnė Streckytė (komandos kapitonė), Estela Tamošauskaitė, Austėja Jokubaitytė, Ugnė Jonelytė, Karina Kubiliutė, Ema Godiliauskaitė, Smiltė Vaitkevičiūtė ir Gabija Cemnolonskytė.

Jas pasveikino ir atminimo dovanas įteikė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas ir jo pavaduotoja Violeta Riaukienė. Mero padėka taip pat apdovanotas komandos treneris Simonas Alsys. Padėką jis perduos ir savo asistentui Laurynui Gedmintui, negalėjusiam dalyvauti susitikime.

„Mūsų komanda – geriausia. Žinau, nes ne pirmą kartą tai įrodėme“, – savivaldybės pranešime spaudai cituojama futbolininkių kapitonė Atėnė Streckytė.


2019-03-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt