P0

Kriminalai ir nelaimės

Kaziuko mugėje darbavosi ir kišenvagiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-03


Jau skelbėme apie šeštadienį Klaipėdos Kaziuko mugėje sulaikytą moterį, kuri nuo prekystalių šlavė visus iš eilės daiktus.

Tačiau mugėje nesnaudžia ir kišenvagiai.

Ne vis į mugę ateina riestainių ar verbų, saugokitės kišenvagių. Martyno Vainoriaus nuotr.

Policija praneša, kad šeštadienį per Kaziuką nukentėjo dvi moterys. 54 metų klaipėdietė pranešė, jog apie 12.20 val. Teatro g. pastebėjo, kad iš kuprinės buvo pavogta piniginė su banko, asmens tapatybės ir nuolaidų kortelėmis bei pensininkės pažymėjimu ir apie 30 eurų grynaisiais. Dėl šio įvykio moteriai padarytas 90 eurų nuostolis.

Panašiai nukentėjo ir kita 50-metė moteris. Ji apie 15 val. Tiltų ir Turgaus g. sankryžoje irgi neteko bankų ir asmens tapatybės, įvairių parduotuvių ir vaistinių nuolaidų kortelių bei 70 eurų grynaisiais. Nukentėjusiajai padaryta 150 eurų žala.

Dar viena klaipėdiškė buvo apvogta Tilžės g. esančioje turgavietėje. Iš jos rankinės buvo pavogta 30 eurų vertės piniginė, kurioje buvo 202 eurai, dokumentai bei įvairios nuolaidų kortelės.


2019-03-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt