P0

Fotoreportažai, Sportas, Svarbu

Rankinio taurė sugrįžo į Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-03


Klaipėdos “Dragūnas” penktąjį kartą klubo istorijoje iškovojo Lietuvos rankinio federacijos taurę. Finale Klaipėdos komanda rezultatu 35:22 (17:10) nugalėjo praėjusių metų taurės laimėtoją Kauno “Granitą-Karį”.

rkdragunas.lt nuotr.

Įspūdingą žaidimą demonstravęs “Dragūnas” vilčių varžovams nepaliko – sėkmingai gynėsi, atakavo, o vartus užtikrintai gynė Maksimas Voliuvač. Savo komandos žaidimu pastaruoju metu patenkintas vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas sako, kad vaisius duoda nuo sezono pradžios sunkiai lietas prakaitas.

“Gal pagaliau supratome, kad esame stiprūs, reikia tik tai įrodyti. Dvi dienas iš eilės tikrai tai įrodėme, žiūrėsime, kaip bus toliau. Tai, ką demonstravome šias dvi dienas ir ką demonstravome Estijoje, tikrai yra tas kelias, kuriuo mes norime eiti.  Titulas labai gerai, nes gana seniai jo neturėjome. Laukia ketverios labai svarbios rungtynės, kurios, jeigu prastai pasirodytume, nubrauktų mūsų šitos pergalės džiaugsmą. Laimėti ir taurę, ir čempionatą yra labai sunku. “Dragūnas” jau yra tai padaręs, todėl tikiuosi, kad vyrai supras, kad galima švęsti trumpiau, kitaip. Reikia žinoti, kas laukia toliau, dirbti savo darbą ir būti pasiruošusiems”, – teigia A. Juškėnas.

Pasak jo, sezono pradžioje ekipa labai daug treniravosi, kad vėliau būtų lengva.

“Dabar treniruojamės mažiau, galbūt tai ir lemia kitokį mūsų žaidimą, duoda vaisius”, – sakė treneris.


  2019-03-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt