P0

Fotoreportažai, Miestas

Sudegė ir drėgna Morė (3)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-03-03


Sekmadienį Klaipėdoje jau finišavo dar vieni rinkimai – Atgimimo aikštėje buvo išrinkta Morė, kuriai likimas nebuvo toks palankus, kaip naktį į pirmadienį paaiškėsiantiems naujiems miesto Tarybos nariams.

Iš Kanapinio ir Lašininio sudaryta rinkimų komisija paskelbė, kad plojimų ir iškilmingų ugnies liežuvių nusipelnė savarankiškai pasikėlusi Asaba Pamėklienė, įveikusi kitas devynias konkurentes: Vantą Piliulę (Sveikų ir gyvų sąjunga), Atraižą Morzytę-Špaklienę (Tituluotų gražuolių aljansas), Skiedrą Bildaitę-Pliauskę (Veidmainių atsimainymo frontas), Smulką Verslytę (Versliukų startuolių partija), Cypą Bildę-Tildę (sąjūdis „Decibelai ir dažniai“), Rykštę Nesmurtinę (rinkimų komitetas „Ant bangos“), Fainutę Linksmaitę (Baliauninkų aljansas), Papjė Mon-Von (Internatijonal proveržis „Plius minus“) ir Čiakrą Guru (Dzin logikos proveržis).

Nors rinkimus laimėjusi Asaba Pamėklienė ir buvo gerokai sudrėkinta lietaus, dėl kurio tikriausiai ir žmonių susirinko gerokai mažiau nei pernai į Jono kalnelį vykusią Užgavėnių šventę, po netrumpų Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko ir Kanapinio bandymų liepsnos liežuviai visi pradėjo ją glostyti. Liepsnai kaip reikiant įsišėlus sudegę šiaudinės morės likučiai skriejo iki pat Savivaldybės pastato, laukiančio naujų šeimininkų.

Linksmą pavasarį šaukiančią šventę surengė Klaipėdos etnokultūros centras.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-03-03

3 komentarai “Sudegė ir drėgna Morė”

    • Ačiū už pastabą. Atrodo, kad pavyko sumažinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt