Verslas

Registrų centro Vakarų Lietuvos klientų aptarnavimo centras jau turi vadovę (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-04


Registrų centras pranešė, kad Vakarų Lietuvos klientų aptarnavimo centro vadovo konkursą laimėjo ir nuo kovo 1 d. šias pareigas pradėjo eiti Ramunė Buklerienė.

Ekonomistės išsilavinimą turinti Ramunė Buklerienė pastaruosius 10 metų dirbo draudimo bendrovės „Ergo“ Klaipėdos regiono direktore, prieš tai yra dirbusi bankuose „Citadele“ ir SEB. 

„Sieksime įdiegti naujus ir šiuolaikiškus klientų aptarnavimo standartus visuose Registrų centro skyriuose. Visos įmonės paslaugos turi būti teikiamos tolygiai, užtikrinant kaip galima maksimalų jų prieinamumą. Registrų centro klientai neturi jausti diskomforto, norėdami gauti jiems aktualią paslaugą, todėl ypatingą dėmesį skirsime paslaugų teikimo procesų tobulinimui bei klientų aptarnavimo kokybės gerinimui“, – pranešime spaudai cituojamas naujoji klientų aptarnavimo centro vadovė.

Ekonomistės išsilavinimą turinti R. Buklerienė pastaruosius 10 metų dirbo draudimo bendrovės „Ergo“ Klaipėdos regiono direktore, prieš tai yra dirbusi bankuose „Citadele“ ir SEB.

Registrų centro Vakarų Lietuvos klientų aptarnavimo centro padaliniai yra įsikūrę Gargžduose, Jurbarke, Klaipėdoje, Kretingoje, Mažeikiuose, Pagėgiuose, Palangoje, Plungėje, Rietave, Skuode, Šilalėje, Šilutėje, Tauragėje ir Telšiuose.

Nuo kovo 1 dienos įsigaliojus naujajai Registrų centro organizacijos struktūrai, visoje šalyje veikiančias 53 klientų aptarnavimo vietas suvienijo trys regioniniai klientų aptarnavimo centrai: Vakarų, Vidurio ir Rytų Lietuvos, įsikūrę atitinkamai Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.


2019-03-04

3 komentarai apie “Registrų centro Vakarų Lietuvos klientų aptarnavimo centras jau turi vadovę”

  1. Visus normalius vadovus išgujo lauk ir toliau mažina darbuotojus, ka nauja ale vadovė gali suprasti čia ne jos sritis , ka sugeba tai šiknas bučiuot Vln.

  2. Tik (ne) keista, kad profesionalas karjeros pabaigai pasirinko valstybės tarnybą, privačioje srityje neatlaikė konkurencijos, o ir tai nebus karjeros tarnyboje , nes metai ne tie…motyvacija labai svarbu. Per 7 mėnesius nesugebėta pakalbėti individualiai su kiekviena kolege – pavaldine, o kavai su vadovais senbuviais – tris kart į dieną :).Stagnacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt