P0

Švietimas

Paskirti nauji Klaipėdos universiteto prorektoriai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-05


Kovo 4 dieną Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, pritarus įstaigos Tarybai, paskyrė naująją komandą. Mokslo ir inovacijų prorektoriumi (vietoje mokslo ir meno prorektoriaus) paskirtas dr. Darius Daunys, studijų prorektore – dr. Sonata Mačiulskytė, infrastruktūros ir plėtros prorektoriumi – dr. Benediktas Petrauskas.

Iš kairės: Benediktas Petrauskas, Sonata Mačiulskytė ir Darius Daunys. 

„Universiteto infrastruktūra turi atitikti aukščiausią lygį. Vienus objektus reikia sutvarkyti, kitus pastatyti. Artimiausi planai – konkretūs ir aiškūs. Yra parengti Vyriausybės nutarimai, kuriuos reikia priimti, realizuoti investicinę programą, kuri jau paruošta laikinosios komandos, pastatyti naują bendrabutį studentams, biblioteką, sutvarkyti ir kitus objektus“, –pranešime spaudai cituojamas B. Petrauskas, kaip Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas nesėkmingai kandidatavęs į Klaipėdos mero postą.

„Universitete yra stiprių mokslo padalinių, kuriems tereikia padėti ir toliau vystyti savo veiklas. Kitas, mokslui imlias universiteto dalis reikia sutelkti, surasti bendrų minčių, kad būtų pasiekti rezultatai, kaip ir stipriųjų mokslo padalinių“, – teigia iki šiol KU Tarybos nariu buvęs ir iš šių pareigų dėl paskyrimo prorektoriumi pasitraukęs dr. Darius Daunys.

„Be mokslo stiprinimo mes negalėsime stiprinti studijų. Ir atvirkščiai – juk naujus mokslininkus norisi užsiauginti patiems, o tai turime daryti nuo bakalauro studijų“, – cituojama dr. Sonata Mačiulskytė.

Pasak jos, artimiausi darbai bei tikslai – universiteto tarptautiškumo didinimas pritraukiant daugiau užsienio studentų,  jungtinių studijų programų kūrimas bei stiprinimas.

Naujoji prorektorių komanda pareigas pradeda eiti nuo kovo 5 dienos.


  2019-03-05

  Vienas komentaras apie “Paskirti nauji Klaipėdos universiteto prorektoriai”

  1. AvatarUniversiteto kiemsargis (IP: 88.119.156.187)

   Užuojauta KU akademinei bendruomenei, visur mieste prisidirbusį, A.Razbadauskas priėmė ūkvedžiu – infrastruktūros ir plėtros prorektoriumi – dr. Benediktas Petrauskas (makaronų kabinimo daktaras). Matyt buvo rimtas tarptautinis konkursas šiai pareigybei užimti? Tačiau žinia aiški – Grubliauskas pasirūpino A.Razbadausku (aklosios žarnos profesorimi), o tas jau atidirbinėja – senoji partinė nomenklatūra rūpinasi “savais kadrais” – kol kas KU veiklos prioritetas matyt bus toks. Miestas KU proveržį matys dar negreit – tikrasis liberalų “mėlynasis proveržis” pradeda žengti pirmuosius tvirtus žingsnius. Turėsim mieste gera eks politikų tarptautinį universitetą – post komunistiniam regionui auklėti. Gerai ten ta liberalų patarėja E.Mantulova “pataria” tik įdomu kaip dabar į šią “regiono mokslo ir specialistų kalvę” žiūrės A.Vaikus su savo pažangiais uosto verslininkais? O ar tai patiks Skverneliui ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt