P0

Politika

Kovo 6-ąją – kandidatų į Klaipėdos merus debatai (12)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-06


“Atvira Klaipėda” jungiasi prie Klaipėdos pramonininkų asociacijos iniciatyvos surengti į antrąjį uostamiesčio mero rinkimų turtą patekusių Vytauto Grubliausko ir Arvydo Vaitkaus debatus.

Trečiadienį, kovo 6-ąją, nuo 15 val. šiuos tiesiogiai transliuojamus debatus bus galima stebėti ir per “Atviros Klaipėdos” “Facebook” paskyrą.

Debatų metu Klaipėdos vadovu siekiantys tapti politikai atsakinės ne tik į verslininkų, bet ir į žurnalistų užduodamus klausimus. Kandidatams bus užduoti ir geriausi tiesioginės transliacijos metu žiūrovų pateikti klausimai.

Sekmadienį vykusio pirmojo rinkimų turo metu savo suburto rinkimų komiteto į merus iškeltas dabartinis Klaipėdos vadovas gavo 15 812 balsų (31,15 proc. nuo į rinkimus atėjusių žmonių), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas, Uosto direkcijos generalinis direktorius A. Vaitkus – 11 582 (22,82 proc.).


  2019-03-06

  12 komentarai “Kovo 6-ąją – kandidatų į Klaipėdos merus debatai”

  1. AvatarTik už A.Vaitkų (IP: 86.100.29.29)

   Už Vaitkų. Ateikime ir pareikškime savo norą keisti savo miestą. Jeigu ne dabar, tai kada? Kai visai nebeliks jaunimo bus vėlu atgal jį prisišaukti. O dabar miestas merdi.
   Iš vienų debatų sunku susidaryti nuomonę ir įtikinti žmones keisti pasirinkimą, norėtume dar daugiau tiesioginių debatų.

  2. AvatarUž Vaitkų (IP: 86.100.29.29)

   Tik už Vaitkų, tik už permainas.
   Užtenka pažadų ir gražių žodžių.O kur darbai gyventojų labui?

  3. AvatarNorinti aiškumo rajone (IP: 78.57.225.238)

   Kodėl nėra Klaipėdos rajono kandidatų į merus debatų? Atvira Klaipėda galėtų parodyti iniciatyvą šiam reikalui, dabar visiškai neaiški rajono kandidatų pozicija, su kuo norėtų/galėtų dalyvauti koalicijoje ir pan.

  4. AvatarManau (IP: 78.57.217.149)

   Meskim lauk senienas ,tik už Vaitkų !

  5. AvatarPaatebėjau (IP: 78.62.174.140)

   Klaipėdiečiai atsipeikėkit. Ar galite prisiminti, ką V.Grubliauskas per 8 metus padarė? Klausiausi debatų tarp jo ir A.Vaitkaus. Tuščiažodžiavimo daugiau nei realių darbų.

  6. AvatarNojus klaipėdiečiui (IP: 78.56.216.204)

   Lygiai tą patį prikaišiojo ir Matijošaičiui prie 4 metus. Dabar triuškinamai laimėjo, ir rinko ne vien valstiečiai juk. O negalima save aukoti bendruomenei, kurioje gyveni? Neprasminga miestui padaryti gerų darbų? Vis tos užpakalinės mintys ramybės kai kam neduoda…

  7. AvatarKlaipėdietis (IP: 86.100.22.61)

   Įdomu,kokie interesai sietų Vaitkų,tapus Klaipėdos miesto meru?
   Koks tikslas pereiti į mažesnį atlyginimą???
   Tapęs meru,prastumtų SAU naudingus projektus ir t.t.
   O pasibaigus mero kadencijai-grįžtų į ankstesnes pareigas ir vykdytų sau palankius projektus.
   Juk jis Karbauskio pakalikas…
   Taigi,už Vaitkų nebalsuosiu ir kiekvienam Klaipėdiečiui pasiūlysiu balsuoti už Grubliauską!
   Nors ir jis man nėra tobulybė,bet kito pasirinkimo nematau.

   • AvatarTik už A.Vaitkų (IP: 86.100.29.29)

    to Klaipėdietis.
    Kaip senolių išmintis sako- kuo pats kvepia , tuo kitus tepa….
    Jeigu visi didesnių algų vaikytusi, tai kodėl Grubliauskas neieško kur daugiau moka. o laikosi kėdės įsikibęs? Matyt nieko daugiau nemoka, tik pažadus dalinti. O ar neateina tokia mintis, kad yra kažkas kam ir savo miestas ir miestiečiai rūpi nežiūrint į algos dydį? O dar ir patirtis yra pakankama. O ne taip kaip pas Grubliauską, vien tik pažadai ir daugiau nieko. Pradedant suoliukais prie Danės, baigiant Baltijos prospekto žiedu. kaip buvo prieš 8 metus , taip ir dabar tebėra. Štai jums ir argumentai kodel reikia naujos valdžios, nes senoji pati save užliuliavo pažadais. Balsuokime už Vaitkų.
    rinktis Grubliauską.

  8. AvatarNojus (IP: 78.56.216.204)

   Didžiausias miesto turtas- jo gyventojai. Kai per 8 metus jų keliasdešimčia tūkstančių mieste sumažėjo, tai akivaizdžiausias dabartinio mero darbų įvertinimas. O kalbant apie diskusiją, norėjosi konkretesnių darbų įvardijimo, o ne kalbų apie galimas koalicijas. Kai dėl Dangės suoliukų, tai pamenu kaip Vytautas tiek savo grubliauskas.lt, tiek Balticum žiniose ir visur kitur tvirtai žadėjo, kad juos tikrai artimiausiu metu, jam meru tapus, atgręš į upę. Dabar beliko tik taip silpnai išsisukinėti. Nesakau, kad jie turėtų būti taip ar anaip, bet ką reiškia šitam žmogui žadėti, akivaizdu. Panašu, jog laukia dar 4 metai miesto tuštėjimo, nusivilimo… Jei neseniai vilniečiai paklausti apie Klaipėdą sakydavo, jei ne Vilniuje, tai tikrai kitas miestas Klaipėda būtų, kuriame jie gyvent norėtų, dabar išgirdę Klaipėdos vardą, visad klausia: “O kodėl toks miestas tuščias?” Vaiduoklių miestu virstame, deja…

  9. Avatarbalsavimas (IP: 85.232.128.58)

   O jus pabandykit pensininkus itikinti. Jie vieni aktyvesniu balsuotoju ir pagal dabartinius rezultatus, nemazai palaiko Grubliauska. Tie, kurie balsuotu uz Vaitku, didele dalis neatejo balsuoti apskritai. Juos reikia kviesti jei norit, atsverti pensininkus (ne visus).

  10. AvatarJaunimas (IP: 158.129.234.62)

   Prašau ir raginu visus balsuoti už pokyčius, už Vaitkų!!!

   • AvatarVienas iš Jaunimo (IP: 78.57.242.147)

    Tik už Vaitkų. Negalima palikti Klaipėdos dar 4 metams stagnacijos ir tolimesniam vegetavimui bei savo projektų bei pakalikų protegavimui.
    Turime tokia pat situacija kaip turėjo kaunas valdomas 8 metus Konservatorių. Atėjus žmogui iš verslo miestas atsigavo pastebimai ir žmonės nedvejoje leido tęsti darbus toliau išrinkdami dar vienai kadencijai. Taip neišvengsi savo interesų protegavimo gavęs postą tačiau kiek galima proteguoti KRAC, ir visus kitus projektus aplink Klaipėda sukišant savus.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt