P0

Švietimas

Pagerbė buvusį rektorių

Avatar

Martynas Vainorius
2019-03-07


Ketvirtadienį Klaipėdos universitete (KU) surengta ceremonija, kurios metu jos aulai suteikta buvusio šios įstaigos rektoriaus, prof. habil. dr. Stasio Vaitekūno vardas.

Aulos pavadinimą žyminčią lentelę pašventinęs kunigas, KU teologijos profesorius Arvydas Ramonas sakė, galbūt kada ateityje ir visą universitetą vertėtų pavadinti Stasio Vaitekūno vardu. Martyno Vainoriaus nuotr.

Kovo 9-ąją bus minimos 78-osios šviesaus atminimo rektoriaus gimimo metinės, tad buvo skelbiama, kad ta proga ant KU rektorato pastato bus atidengta ir atminimo lenta, tačiau dėl organizacinių kliūčių tai nebuvo padaryta.

KU Senatas nutarimą dėl S. Vaitekūno vardo suteikimo universiteto miestelio pastate su laikrodžiu esančiai aulai buvo priėmęs dar sausio 17 d.

Švietimo vidus

“Man didelė garbė pasirašyti šį nutarimą. Šiandien nutiesiamos paralelės tarp valstybės atkūrimo ir iškilių asmenybių, kurios tą atkūrimą pavertė kūnu. Viena tokių asmenybių buvo ir Stasys Vaitekūnas”, – ceremonijos metus sakė Senato pirmininkas Vaidutis Laurėnas.

Klaipėdos mero, KU Tarybos pirmininko Vytauto Grubliausko ir rektoriaus Artūro Razbadausko atidengtą aulos pavadinimą žyminčią lentelę pašventinęs kunigas, KU teologijos profesorius Arvydas Ramonas sakė, kad galbūt kada ateityje ir visą universitetą vertėtų pavadinti Stasio Vaitekūno vardu.


  2019-03-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt