P0

Sveikata

Tirs Jolantos Sąlygienės elgesį (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-07


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojos Jolantos Sąlygienės elgesio.

Bus tiriama, ar Jolanta Sąlygienė tinkamai deklaravo ryšius su juridiniais asmenimis ir sudarytus sandorius, kuriuos savo privačių interesų deklaracijoje yra nurodęs jos sutuoktinis, Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga.

Bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimą VTEK pradėjo gautos informacijos pagrindu ir patikrinusi J. Sąlygienės privačių interesų deklaracijas. VTEK tirs, ar ji tinkamai deklaravo ryšius su juridiniais asmenimis ir sudarytus sandorius, kuriuos savo privačių interesų deklaracijoje yra nurodęs jos sutuoktinis, Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga.

Įstatymas įpareigoja deklaruojantįjį privačių interesų deklaracijoje nurodyti ne tik savo, bet ir savo sutuoktinio, sugyventinio ar partnerio duomenis.

J. Sąlygienė taip pat yra UAB “Jolsana”, teikiančios medicinos paslaugas, akcininkė.


2019-03-07

Vienas komentaras apie “Tirs Jolantos Sąlygienės elgesį”

  1. Laikas Sąlygų šeimyną nuleisti š eilinių gydytojų gretas. Po perversmo Žvejų ligoninėje Sąjudžio laikais, kai Sąlyga su keliais gydytojais draugeliais, išvykus tuomečiam vyr. gydytojui Meilei į komandiruotę, atsisėdo į šią kėdę. Jūrininkų ligoninę pradėjo statyti Gyd. Meilė. Sąlyga išbujojo per šiuos 28m. Pastatė savo žmonai medicinos centrą Minijos gatvėje, sau namus. Žlugus “Snoro” bankui, išaiškėjo, kad dešimtys milijonų ligoninės lėšų Sąlyga laiko padėjęs bankuose , o darbuotojų atlyginimams lėšų nepakanka, pacientai perkasi vaistus, medicinos priemones. Lėšos buvusios “Snoro” banke taip ir sudegė. Sąlyga liko švarus. Būtina keisti šios įstaigos vadovą nauju, mąstančiu vakarų valstybių sąvokomis, bet ne sovietinėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt