P0

Kultūra

Vyriausybės kultūros ir meno premijos – ir klaipėdietei bei kretingiškei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-07


Ketvirtadienį dvylikai Lietuvos kultūrai ir menui nusipelniusių šalies kūrėjų buvo įteiktos Vyriausybės kultūros ir meno premijos.

Tarp apdovanotųjų – ir Klaipėdos dramos teatro aktorė Regina Šaltenytė – Reklaitienė bei ilgametė Kretingos muziejaus direktorė Vida Kanapkienė.

Tarp 12- os apdovanotųjų – ir Klaipėdos dramos teatro aktorė Regina Šaltenytė – Reklaitienė (antra iš kairės) bei ilgametė Kretingos muziejaus direktorė Vida Kanapkienė (ketvirta iš dešinės). Vyriausybės nuotr.

Kasmet skiriama ne daugiau kaip 12 Vyriausybės kultūros ir meno premijų. Premijos skiriamos Lietuvos, taip pat pasaulio lietuvių kultūros ir meno kūrėjams ir veikėjams už svarų indėlį į kultūrą ir meną bei ypatingus šios srities nuopelnus. Vyriausybės kultūros ir meno premijos skiriamos nuo 1997 metų.

Šiemet premijos dar paskirtos fotomenininkui Ramūnui Danisevičiui, dailininkui, knygų vaikams autoriui Kęstučiui Kasparavičiui, kino ir teatro aktorei Vidai Vaivai Mainelytei, kompozitoriui Arvydui Malciui, tapytojai Sigitai Maslauskaitei-Mažylienei, menotyrininkei Agnei Narušytei, poetui Kęstučiui Navakui, kino operatoriui Janui Vitoldui Tomaševičiui, tekstilininkei Zinaidai Vogėlienei ir menotyrininkei Rasutei Žukienei.

Nuo 2008 m. premijos dydis siekia 340 bazinių socialinių išmokų dydžių – šiuo metu tai sudaro 12 920 eurų.

 


  Kultūros straipsnių vidus

  2019-03-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt