P0

Politika

Mero rinkimai: „Mano Klaipėda” nerems nė vieno kandidato

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-08


Visuomeninis komitetas „Mano Klaipėda“ pranešė, kad kovo 17-ąją vyksiančių antrojo rinkimų turo į miesto mero postą metu laikysis “neutralios pozicijos” – nerems nei dabartinio miesto vadovo Vytauto Grubliausko, nei Uosto direkcijos vadovo Arvydo Vaitkaus.

„Rinkimų kampaniją vykdėme korektiškai, todėl ir rinkimuose dėl mero laikomės tokios pat pozicijos: susilaikome nuo paramos vienam ar kitam kandidatui, nenorime daryti įtakos rinkėjų nuomonei”, – pranešime cituojamas „Mano Klaipėda“ lyderis Kazys Paulikas, taip pat kandidatavęs į mero postą.

„Mano Klaipėda” rinkimų į miesto Taryba metu gavo 1552 balsus arba 3,06 proc. nuo visų atėjusių balsuoti žmonių ir liko devintoje vietoje, be mandatų. K.Paulikas gavo 841 balsą (1,66 proc.).


  2019-03-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt