P0

Miestas

Sudėliojo Šviesų festivalio taškus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-08


Per 200 tūkstančių festivalio lankytojų iš visos Lietuvos ir užsienio, maksimaliai užpildyti miesto viešbučiai, dešimtys tūkstančių renginio sekėjų socialiniuose tinkluose, per pusę milijono vaizdo klipų peržiūrų su festivalio vaizdais, daugiau negu šimtas laikinų darbo vietų, šimtai gražiausių festivalio nuotraukų konkursui, pasklidusių už šalies ribų – tokia Klaipėdos šviesų festivalio statistiką skelbia jo organizatoriai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Siekdami įsiklausyti į festivalio lankytojų pageidavimus, organizatoriai – VšĮ “Klaipėdos šventės” – socialiniame tinkle surengė apklausą, prašydami įvardinti labiausiai patikusias šviesų instaliacijas, pasidalinti svarbiais pastebėjimais, kurie padėtų ateityje gerinti šio renginio kokybę.

Anot pranešimo, kaip ir tikėtasi, daugiausia simpatijų susilaukė pagrindinis festivalio projektas – italų kompanijos „Mariano Light“ „Širdis“. 2-oji vieta atiteko „Medūzoms“, 3-ioji – klaipėdiečių projektui „Selfie serija: Meilė, KLP šviečia“.

Vieno senamiesčio pastato languose buvo eksponuojami Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto grafinio dizaino specialybės studentų plakatų ekspozicija, o lankytojai buvo kviečiami balsuoti už labiausiai patikusius darbus. Daugiausia simpatijų pelnęs Urtės Kraniauskaitės darbas galbūt taps kitų metų festivalio plakatu.

Festivalio rėmėjams ir instaliacijų kūrėjams buvo įteiktos Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko padėkos bei simbolinės dovanos. Išdalinti prizai ir gražiausių festivalio nuotraukų autoriams. Dviejų prizinių vietų laimėtojai – iš Vilniaus bei Kauno, jiems prizai buvo išsiųsti paštu.


  2019-03-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt