Fotoreportažai, Miestas

Klaipėda paminėjo Kovo 11-ąją (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-11


29-ąsias nepriklausomybės metines Klaipėda pasitiko ne tik su sniegu, bet ir įvairiais renginiais.

Ryte Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Lietuvą ir jos žmones, Lėbartų kapinėse padėtos gėlės ant Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Klaipėdos garbės piliečio Alfonso Žalio kapo.

Tiltų gatve iki Atgimimo aikštės pražygiavo kariai ir jaunimo organizacijos, kurie nešė 250 metrų ilgio „Vienybės vėliavą“. Ši trispalvė pirmą kartą buvo išskleista 2014 m. rugpjūčio 23 dieną, minint Baltijos kelio 25-ąsias metines (idėjos autorius – Erikas Druskinas). Tada vėliavos ilgis siekė 1000 metrų, o ją siuvo net 160 savanorių. Vėliava buvo padalinta į keturias dalis ir išdalinta regionams.

Tradiciškai vidurdienį Atgimimo aikštėje prasidėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventės minėjimas, po kurio miestiečius linksmino specialus Kovo 11-osios šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ bei grupės „G&G Sindikatas“ koncertas.

Nepaisant žvarboko oro, švęsti nepriklausomybės šventės susirinko gausus būrys klaipėdiečių.

Šventinio koncerto „Labas, Lietuva!“, vykusio pilnutėlėje „Švyturio“ arenoje, metu koncertavo Mantas Jankavičius, Karina Krysko, Jeronimas Milius ir Kauno bigbendas. Bilietai į koncertą tradiciškai kainavo tik 3 eurus.

Tuo pat metu Klaipėdos koncertų salėje vyko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninio orkestro ir solistų labdaros koncertas „Laukiantis bilietas“.


2019-03-11

Vienas komentaras apie “Klaipėda paminėjo Kovo 11-ąją”

  1. Vedėjas buvo su silpnu balsu, nepataikantis į taktą ir dar klaidomis giedantis himną. Labai negražus pavyzdys mažiesiems šventės dalyviams ir nepagarba Lietuvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt