P0

Miestas

Klaipėdoje kuriasi retriverių bendruomenė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-11


Sekmadienį Melnragės paplūdimyje įvyko pirmasis auksaspalvių/labradoro retriverių veislių šunų ir jų šeimininkų susitikimas.

Susitikimo metu kiekvienas šuniukas pasipuošė bendruomenės atributika – mėlyna skarele su užrašu “Klaipėda”. Organizatorių nuotr.

Anot retriverių šeimininkų, ši bendruomenė skirta ne tik aktyviai kartu praleisti laiką su augintiniais, bet ir keistis žiniomis su žmonėmis, naujai įsigijusiais šios veislės šuniukus.

Į pirmąjį susitikimą subėgo 10 retriverių. Organizatoriai neabejoja, jog ši bendruomenė plėsis, kadangi susidomėjimas yra didelis – vieno šuniuko šeimininkai atvyko net iš Telšių.

Susitikimo metu kiekvienas šuniukas pasipuošė bendruomenės atributika – mėlyna skarele su užrašu “Klaipėda”, taip pat kartu su šeimininkais pasivaržė sporto rungtyje, kuri pritraukė gausų žiūrovų būrį.

Į pirmąjį susitikimą subėgo 10 retriverių. Organizatorių nuotr.

“Idėja retriverių veislės susitikimus organizuoti kilo dėl šios veislės populiarumo Klaipėdos mieste. Dažnai tekdavo sutikti parkuose, senamiesty, Melnragės paplūdimyje šiuos gražuolius. Taip pat šiems šuniukams būdingi išskirtiniai bendravimo su aplinkiniais bruožai. Jie itin judrūs, draugiški, nenusėdintys vietoje, mėgstantys leisti laiką tarp kitų šuniukų ir žmonių. Kitas susitikimas planuojamas balandžio-gegužės mėnesį”, – sakė bendruomenės įkūrėjas Nerijus Dzingelevičius.


2019-03-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt