P0

Politika

Klaipėdoje – kandidatų į prezidentus debatai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-12


Kovo 23-iąją LCC tarptautinis universitetas drauge su Klaipėdos savivaldybe pakvies į prezidento rinkimų debatus, kurių tema – „Krikščioniškas rentgenas“.

“Pirmą kartą mūsų šalies prezidento rinkimų istorijoje tokie debatai sieks išryškinti kiekvieno iš kandidatų į LR Prezidento postą vertybines kryptis remiantis krikščioniška pasaulėžiūra. Būtent krikščioniškos vertybės šimtmečius formavo mūsų tautos savastį ir jos lieka svarbiu orientyru pertvarkų drebiname nūdienos pasaulyje”, – rašoma universiteto pranešime.

Renginį moderuos žinomas apžvalgininkas, publicistas, rašytojas Tomas Viluckas bei politologas Vytautas Sinica. Debatai bus transliuojami LRT portale, socialiniuose tinkluose bei kituose žiniasklaidos kanaluose.

Debatuose pakviesti dalyvauti visi kandidatai į prezidento postą. Iki pirmadienio apie savo apsisprendimą dalyvauti juose buvo patvirtinę Petras Auštrevičius, Alfonsas Butė, Arvydas Juozaitis, Kazimieras Juraitis, Valentinas Mazuronis, Gitanas Nausėda, Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis ir Valdemar Tomaševski.

Pasiklausyti debatų kviečiami visi norintys, renginys nemokamas.

Debatai vyks kovo 23 d., 16 val. LCC tarptautiniame universitete, Michealsen centre (Kretingos g. 36).


  2019-03-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt