Regionas

Klaipėdos rajonas buria globalių kraštiečių bendruomenę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-13


Prie Lietuvos savivaldybių asociacijos projekto „Globalūs regionai“ jungiasi ir Klaipėdos rajonas. Nuo šiol užsienyje gyvenantys iš Klaipėdos rajono kilę kraštiečiai galės tiesiogiai bendrauti ir bendradarbiauti su savo gimtojo miesto savivaldybe.

Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad tai daryti galima per interneto svetainę ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Globalus Klaipėdos rajonas“.

„Globalus Klaipėdos rajonas“ – tai projekto „Globalūs regionai“, kurį įgyvendina Lietuvos savivaldybių asociacija, dalis. Projektu siekiama palaikyti ryšį su išvykusiais kraštiečiais, kad šie jaustųsi visuomet laukiami savo mieste, kviesti sugrįžti ilgam ir trumpesniam laikui, kitaip prisidėti prie ryšio su rajonu ir Lietuva išlaikymo.

„Pagrindinis tikslas – kurti ryšius tarp Klaipėdos rajono savivaldybės ir išvykusiųjų gyventi į užsienį, suburti globalių rajono gyventojų bendruomenę ir motyvuoti tuos žmones tapti Klaipėdos rajono garbės ambasadoriais. Išvykusieji galės gauti naudingą informaciją apie galimybes sugrįžti, įsidarbinti, kurti, investuoti, apie renginius ir šventes, naujas iniciatyvas, atliktus darbus. Mes irgi tikimės pasiūlymų ir idėjų, kurias visi kartu galėtume įgyvendinti. Šiuo metu norą bendradarbiauti išsakė kelios užsienio lietuvių bendruomenės iš Skandinavijos šalių“, – pasakojo projekto kuratorė Klaipėdos rajone, Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus specialistė Gintarė Plungienė.

Susisiekti su projekto kuratore Klaipėdos rajono savivaldybėje galima interneto svetainėje „Globalus Klaipėdos rajonas“ skiltyje „Junkis“ užpildžius klausimyną, nurodant, kokios informacijos bei pagalbos reikia, arba tiesiogiai el. paštu gintare.plungiene@klaipedos-r.lt


2019-03-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt