P0

Fotoreportažai, Politika

Prasidėjo išankstinis balsavimas merų rinkimuose (13)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-13


Savivaldybėse, kuriose kovo 3-iąją pirmojo turto metu nebuvo išrinkti merai, trečiadienio rytą prasidėjo išankstinis, dvi dienas truksiantis balsavimas.

Toks balsavimas vyks ir Klaipėdos miesto, Klaipėdos, Kretingos bei Šilutės rajonų savivaldybėse.

Tarp pirmųjų balsavusių Klaipėdos savivaldybėje buvo jos administracijos direktorius Saulius Budinas, jo pavaduotojas Olegas Mariničius, dabartinis uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.  Taip pat iš anksto savo balsus uostamiestyje atidavė šiuo metu korupcijos byloje teisiamas Eligijus Masiulis su drauge Simona.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Išankstinis balsavimas vyksta visų savivaldybių pastatuose nuo 8 iki 20 val. Čia savo valią gali išreikšti bet kurios savivaldybės gyventojas.

Balsavimas specialiuose punktuose – sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ir globos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių vykdymo įstaigose – vyks kovo 13–15 d. Asmenys, norintys balsuoti tokiuose punktuose, turėtų kreiptis į šių įstaigų administraciją.

Balsavimas namuose vyks kovo 15–16 d. nuo 8 iki 20 val. Tokią teisę turintys asmenys ir norintys ja pasinaudoti turėtų nedelsdami susisiekti su savo apylinkės rinkimų komisija. Jų kontaktus galima sužinoti paskambinus VRK informaciniu telefonu 1855.

Norint balsuoti, rinkėjams reikia su savimi turėti tik bet kokį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kuriame yra nuotrauka ir asmens kodas.

Antrajame rinkimų ture Klaipėdoje kaunasi V. Grubliauskas su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatu Arvydu Vaitkumi.

Klaipėdos rajone į antrąjį turą pateko šios partijos atstovas Bronius Markauskas ir konservatorė Rasa Petrauskienė.

Kretingiškiai turės rinktis tarp socialdemokrato Virginijaus Domarko ir Antano Kalniaus (visuomeninis rinkimų komitetas „Kretingos kraštas“). Šilutėje kovoja Vytautas Laurinaitis (partija “Tvarka ir teisingumas”) ir konservatorė Sandra Tamašauskienė.


  2019-03-13

  13 komentarai “Prasidėjo išankstinis balsavimas merų rinkimuose”

  1. Kur Grubliauskas tuos darbus pradėjo? Briuselyje? Kur pernai lankėsi daugiau kaip 30 kartų? Darbus miestelyje darė adminstracijos direktorius. O dabar postringaujate apie darbus. Imitatorius jis, o ne darbininkas. Pavargo 8 metus ir sėdėt.

   • Jis tęs tuos darbus dar 8 metus… Velžio ritmu…ir vėl Klaipėda stagnuis

  2. Grubliauskui užteks postringaut! 8 metai buvo duoti. Nuvažiuokit į Kauną – pamatysit, kad visur per tuos metus likome giliame užpakalyje! Balsuosiu už Vaitkų.

  3. Klaipėdai reikia permainų,džiazas nusibodo.Laikas atsinaujinti,bus ūpas gyvent kitaip.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt