P0

Transportas

Pagaliau išgimdys pradinuko bilietą? (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-14


Klaipėdos savivaldybė informavo, kad transporto lengvatos pradinių klasių moksleiviams gali būti pradėtos taikyti iki šių metų rugsėjo 1 d.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pranešime cituojamas miesto meras Vytautas Grubliauskas tikina, kad ši lengvata Klaipėdai yra pakeliama.

„Neturėtume galvoti vien apie kokią nors konkrečią kategoriją. Miesto valdžia privalo būti jautri ir tiems, kurie nepatenka į politikų akiratį – kad ir senjorams, neįgaliems žmonėms ar ką tik mokslus baigusiems buvusiems studentams. Tuo pačiu papildomų lengvatų administravimas privalo būti nebiurokratiškas, paprastas ir patogus naudotis žmogui“, – cituojamas V. Grubliauskas.

Kartu, anot jo, numatomos papildomos viešojo transporto lengvatos „turi būti pakeliamos savivaldybės biudžetui ir neturi būti įgyvendinamos kokybės, ekologijos, patogumo ir prieinamumo sąskaita”.

Vadinamojo pradinuko bilieto idėją jau keletą metų nesėkmingai bandė “prastumti” socialdemokratė, miesto Tarybos narė Lilija Petraitienė.

Šiuo metu mėnesinis darbo dienų bilietas moksleiviams perkant internetu kainuoja 3,9 Eur, metinis – 39 Eur, galiojantis ir savaitgaliais bei švenčių dienomis atitinkamai ir 5,1 ir 51 Eur.


2019-03-14

2 komentarai “Pagaliau išgimdys pradinuko bilietą?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt