P0

Veidai

Pirmasis Priekulės seniūnas sulaukė garbaus jubiliejaus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-14


90-ojo jubiliejaus proga pirmasis Priekulės seniūnijos seniūnas Donatas Lazauskas sulaukė ir Klaipėdos rajono valdžios atstovų sveikinimų.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė jam įteikė rajono mero Vaclovo Dačkausko pasirašytą padėkos raštą už nuoširdų bendravimą, toleranciją, geranoriškumą ir indėlį į Priekulės istoriją. Jubiliatui padovanota ir valstybės vėliava.

Du sūnus su žmona Kazimiera, buvusia klasioke, išauginęs D. Lazauskas į Priekulę atvyko pagal paskyrimą. Žmona dirbo mokytoja, o D. Lazauskas – veterinarijos gydytoju. Vėliau įsidarbino paukštininkystės ūkyje. Kai iširo kolūkiai, po kurio laiko D. Lazauskas buvo paskirtas pirmuoju seniūnu. Šias pareigas ėjo penkerius metus.

„Dirbome, ko gero, taip pat kaip ir dabar. Rūpinomės keliais, kitais gyventojams svarbiais klausimais“, – savivaldybės atstovų paklaustas, kas labiausiai įsiminė iš to laikotarpio, sakė jubiliatas.

Nors porai į pagalbą atskuba ir Paramos šeimai centro socialinio darbuotojo padėjėja Vilija Vaičiulienė, buvęs seniūnas su automobiliu pats nuvažiuoja iki miestelio centre esančių parduotuvių, pas daktarus nuveža žmoną Kazimierą.

Donato Lazausko kadencijos laikotarpiu 1997 m. Priekulės miesto centre buvo atidengtas paminklas Mažosios Lietuvos metraštininkei – rašytojai Ievai Simonaitytei „Šventvakarių Ėvė“.


2019-03-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt