P0

Klaipėdos/Mažosios Lietuvos istorija

„Atvira Klaipėda” pasakos apie Mažosios Lietuvos įžymybes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-15


„Atvira Klaipėda” pradeda vykdyti Spaudo, radijo ir televizijos rėmimo fondo remiamą projektą „Mažosios Lietuvos asmenybių biografijos – nacionalinės kultūros paveldo dalis“.

Projekto, kurio įgyvendinimui fondas skyrė 3000 Eur, metu nuo 1992-ųjų žurnalistinio darbo patirtį sukaupusi Andromeda Milinienė rengs pasakojimus apie žmones, kurie Mažojoje Lietuvoje gimė, gyveno, kūrė, dirbo ir paliko ryškų pėdsaką šio regiono, visos Lietuvos, o kai kurios asmenybės – ir pasaulio mokslo bei meno istorijoje.

Šį šeštadienį pasakojimus padėsime straipsniu apie filosofą Imanuelį Kantą ir jo baltiškąsias šaknis. O per visus metus mūsų skaitytojai galės iš arčiau susipažinti su Hermanu Zudermanu, Karlu Vėberiu,  Hugu Šojumi, Eduardu Gizevijumi, Henriku Šlymanu ir kitomis unikaliomis su Mažąja Lietuva susijusiomis asmenybėmis.


  2019-03-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt