P0

Kriminalai ir nelaimės

Kavinėse siautėjo vandalai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-17


Šeštadienio rytą net dviejose skirtingose kavinėse Klaipėdoje kone vienu metu agresyviai nusiteikę jaunuoliai sukėlė muštynes, gadino maitinimo įmonių inventorių.

Policija praneša, jog apie 8.20 val. Taikos pr. esančioje picerijoje keturi asmenys kabinėjosi prie kitų žmonių, sukėlė muštynes, kurių metu, matant picerijos klientams, mušėsi tarpusavyje bei sugadino picerijos inventorių. Įvykio vietoje sulaikyti du 23 metų ir du 28 metų vaikinai. Trys iš jų uždaryti į areštinę.

Tuo metu apie 9 val. kavinėje, esančioje Žvejų g., keturi nepažįstami asmenys, vandališkai elgdamiesi, sugadino įmonės turtą: darbuotojams matant, nulaužė vaizdo kamerą ir sulaužė įmonei priklausančią lauke įrengtą bokso kriaušę, be to, vienas iš įtariamųjų užrėmė kavinės duris ir neleido darbuotojams išeiti į lauką.

Abiem atvejais pradėti tyrimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


2019-03-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt