P0

Kultūra

Žvejų rūmų rūsyje – Beno Šarkos jubiliejiniai vaidenimaisi (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-18


Kovo 26 d., antradienį, 19 val. Klaipėdos Žvejų rūmų rūsyje menininkas Benas Šarka su draugais ir miesto bendruomene švęs Tarptautinę teatro dieną ir pradės minėti savo kūrybinės veiklos 30-metį.

Benas Šarka akcijoje, išsaugant senąjį policijos komisariato pastatą menininkams. Martyno Vainoriaus nuotr.

Kūrybinio jubiliejaus proga B. Šarka dalinsis su bendraminčiais tuo, ką turi, ir kviečia juos į kelionę po savo praeitį. Šiose vienadienėse parodose/garso vaidenimuose į kompaniją jis pasikvietė Raimundą Urboną, Aureliją Čepulinskaitę, Algį Darongauską, Remigijų Treigį – draugus, kažkuriuo gyvenimo etapu buvusius šalia ir fiksavusius jo kūrybą. Itin reti archyviniai foto kadrai bus rodomi labai trumpai – tik kelias valandas. Bet net tris kartus. Ir kiekvienas kartas bus vis kitoks, taigi, nevertėtų praleisti nė vieno.

Savo kūrybinę veiklą pradėjęs nuo pogrindžio ir vėl į jį, tiksliau, į rūsį, sugrįžęs B. Šarka žada ne tik vaizdą, bet ir vyksmą. Garso vaidenimuose šalia jo bus Donatas Bielkauskas, Edmundas Gilys ir Larion Dyakov.

„Stebuklai vyksta kiekvieną dieną, tik reikia juos pamatyti. Žiūrovai atėję turi pamatyti ne mane – jie turėtų pamatyti tik save“, – sakė Benas.

Susitikti su savimi B. Šarkos vaidenimuose bus galima nemokamai kovo 26 d., balandžio 1 ir 15 d. 19 val. Žvejų rūmų rūsyje (Taikos pr. 70, per tarnybinį įėjimą).

Balandžio 8 d. 19 val. Beno Šarkos teatro trupai taip pat Žvejų rūmų rūsyje atliks naujausią performansą „AOUM“ (bilietai 5.50 Eur, platina „Tiketa“).


  2019-03-18

  Vienas komentaras apie “Žvejų rūmų rūsyje – Beno Šarkos jubiliejiniai vaidenimaisi”

  1. AvatarSmaližius (IP: 90.140.234.177)

   Ačiū už naudingą informaciją

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt