P0

Regionas

Gargžduose – nauji suoliukai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-19


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė, kad pastarosiomis dienomis Gargžduose buvo pastatyta 20 naujų suoliukų.

Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Laima Kaveckienė akcentuoja, kad pastatyti suoliukai skirti ne poilsiui, o atokvėpiui.

„Savivaldybės tikslas yra skatinti visas gyventojų grupes būti fiziškai aktyvias ir savarankiškas kiek įmanoma ilgiau. Mūsų mieste neįgalieji ar asmenys, turintys laikiną judėjimo apribojimą bei kitų sveikatos sutrikimų, kurie riboja jų judėjimą ilgais atstumais, neturi galimybės pėsčiomis be poilsio pasiekti gydymo įstaigos, Savivaldybės, bažnyčios, kultūros centro. Pastatytų suoliukų tikslas yra ne poilsis, o atokvėpis – prisėsti, atsikvėpti ir toliau eiti. Todėl vietos suoliukams buvo parinktos pagal šiuos kriterijus: suoliukai turėjo būti pastatyti ten, kur gali eiti daugiau gyventojų, kur susijungia keletas gatvių, atstumas tarp suoliukų – 250 metrų, vietos suoliukams parinktos taip, kad neskatintų gyventojų būriuotis ties suoliukais ir trikdyti individualių namų gyventojų ramybę”, – pranešime spaudai cituojama L. Kaveckienė.

Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja teigė, kad dėl suoliukų dizaino buvo ilgai diskutuota, nagrinėti užsienio šalių pavyzdžiai, tačiau teko rinktis ekonomiškiausią variantą.

Vietas suoliukams rinko darbo grupė, kurią sudarė Tarybos narė, Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto pirmininkė Audronė Balnionienė, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė, L. Kaveckienė ir Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis.

Suoliukus gamino UAB „GT Transport“, vieno suoliuko kaina – apie 500 eurų su PVM.


  2019-03-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt