P0

Švietimas

Klaipėdiečiai studentai – tarp konkurso nugalėtojų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-19


Kauno technikos kolegijoje vykusiame tarptautiniame J. Gravrogko vardo konkurse „Geriausias medžiagų apdirbimo inžinierius 2019“ dalyvavo ir Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK) atstovai: Mechanikos inžinerijos studijų programos antro ir trečio kurso studentai Dovydas Nocius, Martynas Vadeikis ir Mantas Jurgelis.

Mechanikos inžinerijos studijų programos antro ir trečio kurso sudentai Dovydas Nocius, Martynas Vadeikis ir Mantas Jurgelis gerai pasirodė konkurse

Konkurso, kuriame taip pat dalyvavo ir Rigos Technical College, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Technical School Centre Meriden, Kauno technikos profesinio mokymo centro ir Kauno technikos kolegijos studentai, reikėjo atsakyti į klausimus iš mechanikos, fizikos, psichologijos, medžiagotyros įrankių, logikos ir ekonomikos temų. Be to, užduoties metu konkurso dalyviai gavo brėžinius ir pagal juos pagamintą detalę turėjo nustatyti, kokie yra padaryti netikslumai ir baigti užduotyje pateiktą brėžinį, sudėti matmenis, taip pat kompiuteryje turėjo surinkinėti krumpliaračių kombinacijas, kad būtų perduodamas užduotyje nurodytas judesys bei atlikti kitas užduotis.

KVK studentas D.Nocius užėmė pirmą vietą rungtyje „braižyba – inžinieriaus kalba” , o susumavus bendrą rungčių taškų skaičių klaipėdiečių komanda užėmė antrą ir trečią vietas.

Švietimo vidus

Visi nugalėtojai gavo diplomus ir dovanas. Studentus konkursui ruošė bei lydėjo lektoriai Tytas Savickas ir Narūnas Martinkus.

 


  2019-03-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt