P0

Verslas

Nemokamame seminare pristatys putstiklio plokštes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-20


Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ Klaipėdoje, kovo 28 d. (ketvirtadienį) 14 val. viešbučio „ibis Styles Klaipeda Aurora“ konferencijų salėje rengia nemokamą seminarą apie statybų naujoves.

Putstiklis – tai pemzą primenanti izoliacinė medžiaga, gaminama iš perdirbto stiklo ir gamtinių žaliavų.

Informacinis seminaras skirtas projektuotojams, konstruktoriams, architektams, statybos inžinieriams, statybininkams, statytojams ir visiems tiems, kurie domisi statybų technologijomis, izoliacinių sprendimų naujovėmis bei aktualijomis.

Seminare bus pristatyta ir statybinių medžiagų rinkos naujovė – putstiklio izoliacinės medžiagos.

Putstiklis – tai pemzą primenanti izoliacinė medžiaga, gaminama iš perdirbto stiklo ir gamtinių žaliavų. 60 proc. jos sudaro perdirbtas stiklas, o sudėtyje nėra nei antipirenų, nei aerozolinių dujų. Putstiklis gaminamas sulydant smulkiai sumaltą stiklą su putokšliais, vėliau kaitinamas krosnyse ypatingai aukštoje temperatūroje bei paverčiamas putstiklio gaminiais.

Putstiklis buvo pradėtas gaminti JAV ir Rusijoje maždaug tuo pačiu metu, praėjusio amžiaus ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje. Pokario metais JAV įkurta korporacija „Pittsburgh Corning“ pradėjo pirmąją pasaulyje putstiklio gamybą. Vėliau ši kompanija perdavė savo patirtį ir europiečiams. Naujausia šios kompanijos gamykla 2008 metais buvo atidaryta Čekijoje, Klaštereco mieste.

Registruotis į seminarą galima čia.


2019-03-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt