P0

Fotoreportažai, Sveikata

Arenoje prasidėjo paroda „Sveikata 2019″

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-22


Penktadienį „Švyturio” arenoje prasidėjo jau šeštą kartą įmonės „Expo vakarai” organizuojama iki sekmadienio popietės vyksianti sveikos gyvensenos, sveikatingumo ir medicinos paroda „Sveikata 2019”, į kurią galima įeiti nemokamai.

Pasak „Expo vakarų” vadovo Sauliaus Savickio, šiemet parodoje dalyvauja per šimtas įvairių įmonių ir organizacijų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot pranešimo, besidominčiųjų savo sveikata ir atvykstančių į parodą skaičius vis auga, renginyje apsilanko tūkstančiai lankytojų, o paroda išlaiko savo apimtis ir kasmet surenka daugiau nei 100 sveikos gyvensenos, sveikatingumo bei medicinos atstovų.

Parodoje galima įsigyti profesionalios burnos priežiūros priemonių bei pasikonsultuoti su odontologais, išbandyti ir sužinoti natūralios kosmetikos ar eterinių aliejų naudą. Čia dalyvauja ir stuburo ištiesinimo, klausos sričių specialistai bei laboratorijų atstovai. Naudingos informacijos ras ir sporto ar SPA ir pirčių mėgėjai. Tarp parodos dalyvių – ir biolauko terapijos ir net smegenų lavinimo treniruočių specialistai. Atskiras dėmesys skiriamas ir sveikiems maisto produktams. O vaistažolių alėjoje lankytojų lauks žolininkai, pasiruošę papasakoti apie natūralių žolelių naudą žmonių organizmui.

Piktybiniai navikai vis dar išlieka viena iš pagrindinių Lietuvos gyventojų mirtingumo priežasčių. Todėl šiemet parodoje didelis dėmesys skiriamas onkologinėms ligoms, aptariami gydymo metodai. Net dvi dienas uostamiesčio gyventojai ir svečiai, atvykę į parodą, turės išskirtinę galimybę sudalyvauti Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos organizuojamoje konferencijoje.

Renginio organizatoriai kviečia parodos lankytojus išbandyti smagią treniruotę ant batutų, o mamas su mažyliais sudalyvauti mankštoje su vežimėliais. Mažųjų parodos lankytojų taip pat lauks ir Klaipėdos sveikatos biuro organizuojamas piešinių konkursas, kurio nugalėtojai bus padovanoti prizais.

Seminarų metu bus galima pasisemti naudingų žinių apie emocinį intelektą, eterinių aliejų naudą, sužinoti kaip greitai ir paprastai nuraminti nerimą stresą ir atsikratyti baimės.

Daugiau informacijos apie šiuos ir kitus seminarus bei visas naujienas apie parodą „Sveikata 2019“ galima rasti „Facebook“ puslapyje „Parodos Klaipėdoje“ bei internetinėje svetainėje www.expo-vakarai.lt.


2019-03-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt