Miestas

Prašo įvertinti savivaldybės darbą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-22


Ar jums tenka ilgai laukti priėmimo pas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos skyrių specialistus? Ar jūs buvote atidžiai išklausyti jus aptarnavusių vieno langelio specialistų? Šie ir kiti klausimai pasitinka apsilankius uostamiesčio savivaldybės interneto svetainėje. Nuo 2014-ųjų kasmet organizuojama apklausa siekiama išsiaiškinti kaip klaipėdiečiai vertina tarnautojų darbo kokybę.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Apklausoje taip pat teiraujamasi apie uostamiesčio savivaldybės teikiamas elektronines paslaugas – ar gyventojai apie tokias žino, ar jomis patogu naudotis.

„Savivaldybė iš viso teikia 229 viešąsias paslaugas, iš kurių elektroniniu būdu galima užsisakyti 117. 2018 m. startavo 5 paslaugos IV brandos lygiu – 2 visiškai naujos, o 3 jau buvusios, bet pakeltas jų brandos lygis“, – pranešime spaudai cituojama Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Informavimo ir e. paslaugų skyriaus vedėja Vilija Venckutė-Palaitienė.

Kaip ir kokias paslaugas galima užsisakyti internetu, yra sukurtas informacinis vaizdo filmukas. Jis paskelbtas savivaldybės paskyrose socialiniame tinkle Facebook bei YouTube.

Apklausoje sudalyvauti kviečiama iki gegužės 15 dienos, apsilankius savivaldybės interneto svetainėje www.klaipeda.lt. Pirmą kartą atsidarius šį puslapį, informacija apie vykdomą apklausą bei nuoroda į ją pasirodys iš karto. Anketą taip pat galite rasti svetainės kairiajame meniu, mėlyname laukelyje.


2019-03-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt