P0

Regionas

Kvitų žaidime sekasi Klaipėdos rajono gyventojams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-27


Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo Kvitų žaidimo starto 2017 m. lapkritį jau paskelbta daugiau nei 1000 laimingųjų kvitų, kurių savininkams bendrai išdalinta apie 220 tūkst. eurų prizinis fondas.

Anot pranešimo, Kvitų žaidime išskirtine sėkme pasižymi Klaipėdos, Mažeikių, Plungės, Radviliškio, Kėdainių rajonų gyventojai.

„VMI Kvitų žaidime paskelbta 1140 savaitinių prizų laimėtojų, pasidalinusių apie 150 tūkst. eurų prizinį fondą, bei 15 laimėtojų, kuriems skirti mėnesio prizai po 5000 eurų. Džiugu, kad vasario mėnesį atnaujinus Kvitų žaidimo taisykles, t. y. padidinus bendrą prizinį fondą bei dešimteriopai išauginus savaitinių prizų skaičių, kilstelėjo ir dalyvaujančių gyventojų aktyvumas. Iki pokyčių per dieną žaidimo sistemoje gyventojai užregistruodavo iki 5 tūkst. kvitų, po pokyčių – užregistruojama nuo 8 iki 10 tūkst. kvitų“, – pranešime spaudai cituojamas VMI Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius.

Šiuo metu žaidime nedideliu skirtumu daugiau užregistruota už įvairias įsigytas paslaugas gautų kvitų, tačiau vis aktyviau registruojami ir už prekes gauti kvitai.

„Norime pakviesti gyventojus drąsiau registruoti kvitus ir už įvairias, ne tik turgavietėse ar mažose parduotuvėse įsigytas prekes – praplėtus žaidime galinčių dalyvauti prekybos vietų sąrašą, dalyvauja už visas prekes gauti kvitai, su vieninteliu apribojimu: žaidime nedalyvauja tik 6-ių didžiausių prekybos tinklų parduotuvėse gauti kvitai“, – pasakoja R. Puncevičius, primindamas, kad žaidime gali laimėti bet kuris kvitas, nepriklausomai nuo įsigytų prekių ar paslaugų sumos, jei ji lygi ar didesnė nei 1 euras.

Paskutinį mėnesio prizą laimingajam gyventojui atnešęs kvitas gautas už viešojo maitinimo paslaugas. 7 eurus kainavęs patiekalas ir gėrimo stiklinė sudalyvavus Kvitų žaidime vilniečiui virto piniginiu 5000 eurų prizu.

VMI atstovo teigimu, kasdien kvitų registravimui laiko neturintiems gyventojams rekomendacija itin paprasta: per savaitę piniginėje susikaupusius kvitus galima užregistruoti ir sekmadienio ar pirmadienio vakarą – tokiu būdu šie kvitai dalyvaus artimiausioje loterijoje ir galbūt pateks į kiekvieną antradienį skelbiamų laimėtojų šimtuką.

Laimingųjų kvitų savininkai asmeniškai informuojami trumpąja SMS žinute, kvito registracijos lauke nurodytu mobiliojo telefono numeriu.

Žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus, pažymėtus Fiskaliniu logotipu „LTF“, kurių suma ne mažesnė nei 1 euras. Fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su Kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete, adresu kvituzaidimas.vmi.lt .


2019-03-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt