P0

Verslas

Dėl ,,Klaipėdos vandens” vadovo konkurso sulaukta ir skundo (2)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-03-28


Uostamiesčio savivaldybės kontroliuojamos AB „Klaipėdos vanduo“ valdyba pranešė, kad dėl naujojo įmonės vadovo ketina apsispręsti balandžio 4 d.

“Klaipėdos vanduo” šiuo metu primena audringą vandenyną. Martyno Vainoriaus nuotr.

Bendrovė vadovo parinkimui yra pasamdžiusi personalo atrankos kompaniją  ,,Master Class LT”. Pagal konkurso sąlygas vadovo atranka vyksta trimis etapais. Pirmame etape dalyvavo 17 kandidatų. Jo metu buvo tikrinama, ar kandidatų pateikti dokumentai ir ar jie patys atitinka keliamus reikalavimus. Antrajame etape buvo atliekami testai raštu ir žodžiu, vyko pokalbiai su kandidatais.

,,Į trečiąjį atrankos etapą buvo pakviesti penki didžiausią balą surinkę kandidatai. Kandidatų įvertinimas balais buvo paskaičiuotas pagal personalo atrankos kompanijos parengtą ir bendrovės valdybos patvirtintą kandidatų kompetencijų vertinimo matricą”, – rašoma pranešime.

Trečiajame atrankos etape dalyvauja penki didžiausią balą surinkę kandidatai. Jie turi parengti ir bendrovės valdybai pristatyti bendrovės penkerių metų veiklos programą. Kandidatai pristatys programas balandžio 2 d. vyksiančiame valdybos posėdyje. Dėl konkurso nugalėtojo valdyba ketina apsispręsti balandžio 4 d.

,,Atviros Klaipėdos” duomenimis, trečiadienį vykusio posėdžio metu įmonės vadyba pritarė jos nario Tomo Eikino siūlymui, kad Stebėtojų taryba ir Klaipėdos miesto savivaldybė deleguotų po vieną atstovą į balandžio 2 d. vyksiantį valdybos posėdį, kad jie dalyvaudami stebėtojų teisėmis užtikrintų vykdomo konkurso skaidrumą.

Taip pat valdyba sureagavo į gautą anoniminį skundą, kad jos narys Dainius Budrys turi galimų ryšių su vienu iš kandidatų į bendrovės vadovo pareigas, kuris yra atrinktas į antrąjį konkurso etapą. Valdyba vienbalsiai pritarė (posėdyje nebuvo D. Budrio), kad pastarasis turėtų raštu paaiškinti anoniminiame rašte išdėstytas aplinkybes.

Pats D. Budrys, atsiliepę į žurnalisto skambutį, sakė negalintis kalbėti ir žadėjo tai padaryti už poros valandų. Gavus jo komentarą, publikacija bus papildyta.

,,Klaipėdos vandens” generalinio direktoriaus postas atsilaisvino praėjusių metų pabaigoje, kai iš jo savo noru, motyvuodamas nesutarimais su Savivaldybės administracijos direktoriumi Sauliumi Budinu, nusprendė pasitraukti Leonas Makūnas.

Klaipėdos miesto savivaldybė valdo 86,07 % įmonės akcijų, Klaipėdos rajono savivaldybė – 13 %, Neringos miesto savivaldybė – 0,93 %. Įmonės valdybą sudaro  jos darbuotojos Jūratė Spudulienė, Eglė Alonderienė, Savivaldybės administracijos atstovė Indrė Butenienė ir ,,Fortum Klaipėda” vadovas T. Eikinas bei MB ,,Dūminė laboratorija” steigėjas D. Budrys.


  2019-03-28

  2 komentarai “Dėl ,,Klaipėdos vandens” vadovo konkurso sulaukta ir skundo”

  1. Avataro tai (IP: 83.171.17.102)

   “užkoncervuoto komiteto” narys netaps direktoriumi? Juk kam ta valdžia jei postų nėra?

  2. AvatarValio (IP: 90.131.33.232)

   Pagaliau, kažkas išdrįso prabilti apie visiems seniai žinomus ryšius ir galimai tikslingą veikimą!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt