P0

Verslas

Eligijus Masiulis plečia savo verslą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-28


Buvęs parlamentaras, nesėkmingai į Klaipėdos merus bandęs kandidatuoti korupcijos byloje šiuo metu teisiamas Eligijus Masiulis pranešė plečiantis prieš kelis metus pradėtą konsultacinę veiklą.

Didžiausias E. Masiulio turtas – sukauptos įvairios patirtys. Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot pranešimo, komunikacijos temomis konsultuojantis E. Masiulis „dalinsis savo sukaupta patirtimi”. Įmonių, įstaigų, organizacijų bendruomenėms bus organizuojami renginiai, kurių metu vyks pokalbiai apie konfliktus, kaip valdyti savo mintis ir emocijas krizės metu,  kaip bendrauti krizės akivaizdoje, kaip atrasti atramos taškus esant krizės epicentre. Taip pat bus dalinamasi patirtimi, „kaip prisijaukinti stresą, kaip parduoti stresą ir iš jo uždirbti”.

„Per savo 44 gyvenimo metus mačiau ir šilto, ir šalto. Patyriau pakylimus ir nuopuolius. Didžiausias mano turtas – sukauptos įvairios patirtys. Tvirtai nusprendžiau dalintis savo patirtimis su kitais ir išgirsti kitų patirtis”, – pranešime cituojamas E. Masiulis.

Jam anksčiau priklausė 50 proc. bendrovės “Versanus” akcijų. Likusias jungtinės nuosavybės teise valdė Tadas ir Milda Prosevičiai – jo žmonos sesuo ir jos vyras. Nuo šių metų vasario vidurio E. Masiuliui jau priklauso visos bendrovės akcijos. Jis yra ir šios bendrovės direktorius.


  2019-03-28

  Vienas komentaras apie “Eligijus Masiulis plečia savo verslą”

  1. AvatarNugi (IP: 78.56.73.87)

   Tvirtos rankos spaudžia vairą, koja spaudžia gazą

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt