P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcijai – tarptautinis įvertinimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-28


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos sukurta išmanioji programėlė „Pažink uostamiestį su Taravos Anike“ buvo įvertinta vienos didžiausių pasaulyje kruizinės laivybos leidinių grupių „Cruise Insight“ . Nemokamas audiogidas pateko tarp inovatyviausių pasaulyje kruizinės laivybos projektų.

„Labai džiugu, kad Klaipėdos uostas pelnytai puikuojasi tarp kitų reikšmingų kruizinių pasaulio uostų. Tai reikšmingas įvertinimas ir tarptautiniu mastu pasklidusi žinia apie uostamiestį ir jame diegiamas inovacijas. Be to, tai dar kartą įrodo augančią skaitmeninių produktų reikšmę, taip pat šio Uosto direkcijos projekto svarbą. Mūsų darbą įvertino ne tik įtakingos leidybinės grupės internetinio ir spausdintinio žurnalo puslapiuose, Klaipėdos vardas skambės ir kitą mėnesį Majamyje (JAV) vyksiančioje parodoje „Seatrade Cruise Global 2019“. Visi geriausi projektai bus pagerbti ir apdovanoti šios parodos metu“, – pranešime cituojama Uosto direkcijos tarptautinių ryšių ir protokolo vadovė Kristina Gontier.

Pernai Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos iniciatyva sukurtas nemokamas audiogidas yra skirtas kruizinių laivų turistams bei visiems miesto svečiams ir klaipėdiečiams. Jo išskirtinumas – Taravos Anikės pasakojamos miesto istorijos, nutikimai, legendos, knygų ištraukos. Ši mobilioji programėlė trimis kalbomis (lietuvių, anglų, vokiečių) pristato 35 lankytinus objektus, čia eksponuojama daugiau kaip 80 nuotraukų. Programėlėje taip pat yra parengti 3 trumpi pristatymai apie Lietuvą, Klaipėdą ir Klaipėdos uostą.

Audiogido turinys, nuotraukos ir garso takelis ateityje bus pildomi. Be to, programėlėje yra suformuota atsiliepimų ir įvertinimų skiltis, kurioje kiekvienas gali įvertinti programėlę arba nurodytu elektroninio pašto adresu parašyti laišką ir pateikti savo nuomonę, vertinimą ir taip dalyvauti ateityje papildant programėlės turinį.

Iš viso konkurse sulaukta daugiau kaip dvidešimties paraiškų iš viso pasaulio. Apdovanoti septyni įvairaus pobūdžio inovatyvūs kruizinės laivybos paslaugas projektai. Be Klaipėdos uosto, tarp geriausiųjų pateko Jamaika, Malta, Islandija, Sankt Peterburgas, Set Ilis (Kanada) ir Išinomaki (Japonija).


  2019-03-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt