P0

Sportas

„Atlanto” treneris: „Tikrai nebijome „Žalgirio“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-29


„Futbole, kaip ir kitame sporte, yra tik vienas geras rezultatas – pergalė. Gerbiame kiekvieną savo varžovą, bet tikrai nebijome „Žalgirio“. Žinoma, jie yra laikomi favoritais, bet pasistengsime šias prognozes paneigti“, – prieš šeštadienio rungtynes su Viliaus ekipa sakė Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiasis treneris Viktoras Dobrecovas.

“Vilniečiai šiame sezone jau įmušė aštuonis įvarčius, todėl bus labai svarbu apsiginti nuo jų atakų, bet nežadame užsidaryti gynyboje. Turime būti aštrūs ir puolime“, – sakė “Atlanto” treneris. Martyno Vainoriaus nuotr.

Strategas tikisi, kad rungtynėse pavyks pasinaudoti silpnosiomis „Žalgirio“ žaidimo savybėmis, tačiau ne ką mažiau svarbu ir patiems laikytis žaidimo plano.

„Turėjau galimybę stebėti visas „Žalgirio“ rungtynes šį sezoną. Vilniečių žaidimas, stebint iš šono, atrodo tikrai neblogai, gal kiek trūksta agresyvumo. Žinome jų stipriąsias savybes, žinome ir silpnąsias. Jomis ir bandysime pasinaudoti. Vilniečiai šiame sezone jau įmušė aštuonis įvarčius, todėl bus labai svarbu apsiginti nuo jų atakų, bet nežadame užsidaryti gynyboje. Turime būti aštrūs ir puolime“, – sakė futbolo specialistas iš Latvijos.

Prieš kovą su „Žalgiriu“ klaipėdiečių stovykloje yra viena netektis. Kol kas neaišku, ar šeštadienį aikštėje pasirodyti galės saugas Vilius Armanavičius.

„Šiandien treniruotės metu Armanavičius patyrė traumą, kol kas dar nežinome, ar ji labai rimta. Jeigu jis jaus bent menkiausius skausmus, tikrai nerizikuosime jo sveikata ir rungtynėse su „Žalgiriu“ jis nepasirodys. Žinoma, tai būtų skaudi netektis. Vilius aikštėje yra tikras kovotojas, tiek rungtynėse, tiek treniruotėse jis atiduoda visą save“, – kalbėjo V. Dobrecovas.

Rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Žalgirio“ šeštadienį, kovo 30 dieną, Klaipėdos miesto dirbtinės dangos aikštėje prasidės 13 val.


2019-03-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt