P0

Fotoreportažai, Miestas

Paminėjo 15-ąsias narystės NATO metines

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-29


Penktadienį nuo pat ankstyvo ryto Klaipėdoje įsikūrę kariškiai surengė 15-ojų Lietuvos narystės NATO metinių ir šio aljansio 70 metų įkūrimo minėjimą.

Jau pusę aštuonių einančius į darbą Herkaus Manto gatvėje ir prie Brižos tilto pasitiko kariškiai, dalinę trispalves ir NATO vėliavas bei mažas užrašines. O 10 val. Klaipėdos universiteto miestelyje kariškių būriai sustojo iškilmingai rikiuotei, po kurios išbėgo į jau ketvirtąjį šioms metinėms skirtą bėgimą iki Atgimimo aikštės ir atgal, iki Butigeidžio dragūnų bataliono, kur numatytas koncertas.

Ceremonijos akcentu tapo ir majoro (komandoro leitenanto) laipsnio suteikimas Lietuvos kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono štabo S3 skyriaus viršininkui Donatui Giedrikui.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-03-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt