P0

Mums rašo

Pietinės miesto dalies vystymo vizija (5)

Renaldas Kulikauskas, Klaipėdos bendruomenių asociacijos pirmininkas
2019-04-04


Klaipėdos bendruomenių asociacija (KBA) sveikina Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės atstovų Eimanto Kiudulo ir Raimondo Bako Klaipėdos bendruomenių atstovams prieš kelias savaites pristatytą Klaipėdos pietinių rajonų vystymo viziją. Pristatyti sprendimai, susiję su žaluma, erdvėmis bendravimui ir meno instaliacijomis būtų sąlyginai nedidelė, bet ryškiai prie gyvenimo kokybės prisidedanti miesto investicija.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Klaipėda turi didelį potencialą būti patraukliausiu gyventi miestu regione, o bendruomenių nuomone, žalia, sveika, aktyvi ir bendradarbiaujanti kaimynystė yra ne ką mažiau svarbi nei keliai ar „kietoji” infrastruktūra. Apskritai, žmonės savo kiemuose gyvena ir būna kasdien, todėl sveikiname ir pritariame krypčiai tobulinti kasdienę, arčiausiai žmonių esančią aplinką.

Klaipėdos LEZ atstovai sudarė galimybę pietinės miesto dalies gyventojams susitikti su specialistais urbanistais iš Olandijos ir Lenkijos, kompanijų RDH URBAN ir ROTHUIZEN ARCHITEKTEN STEDENBOUWKUNDIGEN EN WAARMAKERS, kurie pristatys savo parengtą pirminę viziją ir, išklausę pačių gyventojų pageidavimus ir siūlymus, integruos sprendimus į koncepciją, kurios pagrindu Klaipėdos bendruomenės galės realizuoti atskirus sprendimus per savo asmenine iniciatyva rengiamus projektus, pritraukiant socialiai atsakingą verslą ir, tikėkimės, su savivaldybės pagalba. Parengta koncepcija ir dalis sprendimų galėtų tapti Klaipėdos strateginio veiksmų plano dalimi ir būtų realizuojami naudojant miesto biudžetą.

TAM, KAD ŠI VIZIJA TAPTŲ REALYBE, REIKIA JŪSŲ PAGALBOS! Kviečiu Jus atvykti į susitikimą su urbanistais iš Olandijos ir Lenkijos ir pasidalinti savo idėjomis. Vertimas tarp lietuvių-anglų kalbų bus užtikrintas.

LAIKAS:

2019 m. balandžio 8 d. 15–17 val pirminės vizijos pristatymas;
2019 m. balandžio 9 d. 15-17 val. (arba tiek laiko, kiek mums reikės) – gyventojų pasiūlymai ir diskusija.

VIETA:

Pramonės g. 8 (pirmas įėjimas), Klaipėda.

Ačiū Eimantui ir Raimondui, Klaipėdos LEZ atstovams, kurie pradėję planuoti LEZ teritorijos žaliuosius sprendimus nusprendė neapsiriboti tik savo veiklos teritorija ir pasiūlė apmokėti pasirinktos urbanistikos sprendimų bendrovės specialistų darbo laiką, siekiant rasti visos pietinės miesto dalies gyventojams svarbius Darnaus vystymosi sprendimus.


  2019-04-04

  5 komentarai “Pietinės miesto dalies vystymo vizija”

  1. AvatarEikit NX (IP: 88.119.39.225)

   Klaipedos lezas fortumas ir kiti ten gaminantys sau pinigus pastoviai knisa gyventojams prota rinkdami juos i diskusijas rengdami ekskursijas pristatymus ir kitaip apsimetinedami kad jie atsizvelgia i zmoniu nuomone. CIA TIK CIRKAS. NAIVIEMS KVAILIAMS. Prokuraturos nera. Atsakomybes irgi. Padarys viska kaip jiems reik. Verslas siame mieste yra sventas. Ir niekas kitas cia reiksmes neturi. Nei tas pats kur buvo 8 metus budulis meras nei miesto runkeliena nei tu kulkauskai. Tai dar karta sakau eikit NX neieskodami kvailu krosu katri uzkibs ant jusu kabliuko

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    Tikrai keista, kodel jusu nuomone niekam nesvarbi? O jus pats nesusimastete, kad gyvenima kazka ne taip darote? Gal tevai vaikysteje klaidu pridare aukledami? 😉

  2. AvatarTik (IP: 88.118.203.19)

   Kaip Klaipėdos gyventojai galės pasiekti Pramonės gatvė?

  3. Avatarvilniaus (IP: 195.182.76.3)

   kas cia per vejai? liberalai, vilniaus ir banku elitas, stambus kapitalas visi tik paprasta zmogu nugrezt.. mums nereikia tokiu nesamoniu, norim gyvent kaip gyvene, ramiai ir be smarves ir gamyklu

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    Ar jus bent supratote, kas cia parasyta? Matosi, kad ne 😀

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt