P0

Verslas

,,Švyturio” arenoje – ,,Design for life”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-04


Į Klaipėdą grįžta ne pirmus metus iš eilės organizuojama mados ir grožio mugė ,,Design for life”. Renginys kitą šeštadienį,  balandžio 13 d., vyks ,,Švyturio” arenoje.

Pranešama, jog mados ir grožio mugėje dalyvaus per 150 gamintojų iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių. Nuo 10 iki 17 val. vyksiančiame renginyje bus prekiaujama įvairiais drabužiais, kosmetika, kūno grožio priemonėmis, papildais, aksesuarais, namams skirtais kvapais, aromatinėmis žvakės, gėlių kompozicijomis, pledais, antklodėmis ir kita produkcija.

Atvykusiuosius į ,,Švyturio” areną pasitiks ne tik gamintojai, bet ir speciali scena, kurioje vyks pasirodymai: modelių mokyklos ,,Bacio studija’’ auklėtiniai pristatys šio pavasario/vasaros sezono aktualijas.


2019-04-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt