P0

Svarbu, Veidai

Svajonė: kad egzotišką šokį galėtų išmokti kiekvienas

Avatar

Martynas Vainorius
2019-04-05


Klaipėdoje gyvenanti iš Kiurasao (Curaçao) salos, esančios Karibų jūros pietuose, kilusi Shaina Pietersz ėmėsi įgyvendinti savo svajonę – sudaryti sąlygas bet kam, bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik yra internetas, išmokti šokti egzotiškąjį Poi šokį.

„Poi šokis turi visas savybes, padedančias žmogui atsiverti”, – sako Shaina Pietersz.

Shaina sutelktinio finansavimo platformoje „Kickstarter“ siekia surinkti apie 3000 eurų, kad galėtų sukurti interneto svetainę, kurioje būtų patalpintos 10 savaičių trukmės video pamokos-kursai, padedantys išmokti šį iš Naujosios Zelandijos kilusį šokį.

„Susidomėjau juo dar iki gyvenimo Lietuvoje, mokiausi ir mokiau jo Vokietijoje ir Italijoje. Pastebėjau, kad šis šokis turi visas savybes, padedančias žmogui atsiverti. Mano svajonių studija – visas pasaulis. Jame yra daug kalbų, tačiau tik kūno kalba geba atskleisti, kas žmogus yra iš tiesų. Noriu, kad šiuo metu netradiciniu laikomas Poi šokis išpopuliarėtų visuose kraštuose. Jis tinka visiems, nepaisant lyties ar amžiaus”, – sako Shaina, norinti nemokamai dalintis savo įgūdžiais.

Tačiau tuos norus kol kas riboja labai žemiškas dalykas – pinigai. Nufilmuoti visas pamokas įvairioje aplinkoje, jas sumontuoti, sukurti visą svetainę reikia apie 3000 eurų.

Padėti įgyvendinti šią svajonę gali kiekvienas, prisijungęs prie „Kickstarter“ platformos. Priklausomai nuo skirtos paramos dydžio rėmėjas dar gali gauti ir kurią nors Shainos dovaną.

Spauskite ant šios nuorodos ir tapkite unikalaus projekto dalimi.


2019-04-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt