P0

Uostas ir jūra

Savaitgalį Klaipėdoje lankosi NATO laivai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-06


Šį savaitgalį, balandžio 5-8 d., Klaipėdoje lankysis NATO valstybių sąjungininkių laivai, besirengiantys istorinių minų paieškos ir nukenksminimo operacijai Baltijos jūroje DEUSQUADEX 19-1/BALTEX, kuri vyks balandžio  8-10 dienomis.

Penktadienį į Klaipėdos uostą trijų dienų vizitui planuoja švartuotis aštuoni karo laivai: priešmininiai „Weilheim“ ir „Bad Rappenau“ (Vokietija), „Talivaldis“ (Latvija), „Rauma“ (Norvegija), „Bukowo“ (Lenkija) ir vadovavimo bei logistinio aprūpinimo laivai „Rhein” , „Donau“ (Vokietija) ir „Virsaitis“ (Latvija).

Vizito programoje planuojamas laivų vadų susitikimas su Klaipėdos miesto meru bei Lietuvos Karinių jūrų pajėgų vadovybe. Taip pat prieš numatomą istorinių sprogmenų paieškos ir nukenksminimo operaciją Klaipėdoje vyks šios operacijos parengiamoji konferencija.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai šeštadienį ir sekmadienį nuo 13 iki 15 val. kviečiami apsilankyti užsienio karo laivuose, kurie stovės Klaipėdos kruizinių ir karo laivų terminale.


2019-04-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt