Miestas

Ieško vadovo Klaipėdos apylinkės prokuratūrai (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-04-08


Buvusiai Klaipėdos apylinkės vyriausiajai prokurorei Daliai Pocienei nuo balandžio 2 d. pradėjus vadovauti Klaipėdos apygardos prokuratūrai, liko laisva jos vieta.

Generalinė prokuratūra dar kovo 25 d. generalinio prokuroro įsakymu yra paskelbusi atranką užimti Klaipėdos apylinkės vyriausiojo prokuroro pareigas.

Prokuratūra kol kas neskelbia, kiek kandidatų jau yra (ir ar yra) pateikę dokumentus užimti atsilaisvinusią Klaipėdos apylinkės vyriausiojo prokuroro kėdę. Palmiros Mart nuotr.

Prokuratūra kol kas neskelbia, kiek kandidatų jau yra pateikę dokumentus šiai pareigybei užimti. Į „Atviros Klaipėdos” paklausimą apie tai pirmadienį buvo atsakyta trumpu teiginiu, jog „prašymai teikiami iki balandžio 25 d. imtinai.”

Šiuo metu Klaipėdos apylinkės vyriausiojo prokuroro pareigas laikinai einantis Juozas Sykas „Atvirai Klaipėdai” teigė dar nenusprendęs, ar dalyvaus atrankoje minėtoms pareigoms užimti.

Panašiai kalbėjo ir Klaipėdos apygardos prokuroras Saulius Galminas, kuris, „Atviros Klaipėdos” duomenimis, irgi ketina pretenduoti į atsilaisvinusią vyriausiojo prokuroro kėdę.

„Dar galvoju, dar dvi trys savaitės yra”, – sakė jis. Paklaustas, gal žino, kas dar iš jo kolegų žada dalyvauti atrankoje, teigė tuo nesidomėjęs.

Generalinės prokuratūros tinklapyje skelbiama, jog vadovaujantis Prokurorų atrankos ir Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisijų nuostatais į pretendentų sąrašą įtraukiami tik generalinio prokuroro nustatyta tvarka į Karjeros registrą įrašyti pretendentai, jeigu sąrašo sudarymo dieną nuo paskutinio jų tarnybos vertinimo bus praėję ne daugiau kaip treji metai.

Pranešama, kad Generalinės prokuratūros Personalo ir teisės skyriui iki balandžio 25 dkandidatai turi pateikti prašymą dalyvauti atrankoje, užpildytą klausimyną bei patikslintą anketą.


2019-04-08

Vienas komentaras apie “Ieško vadovo Klaipėdos apylinkės prokuratūrai”

  1. Kam jie reikalingi tokioje valstybėje?… Viešojo intereso vistiek negina. Tai kam jų reikia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt