P0

Verslas

Pasirašė bendradarbiavimo sutartį su kinais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-08


Balandžio 1-5 d. vykusioje tarptautinėje parodoje Šanchajuje „LNG 2019“ buvo sėkmingai pristatyta Lietuvos ir kitų Baltijos jūros regiono šalių veikla suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) sferoje bei įgyvendinami projektai. Vizito metu taip pat pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kinijos SGD klasteriu.

Pranešama, kad parodoje Šanchajuje pranešimus skaitė 240 verslo ir kitų organizacijų atstovų iš viso pasaulio, 10 tūkst. lankytojų pritraukusi paroda kvietė aplankyti net 250 stendų, kuriuose pristatyti naujausi produktai, technologijos ir inovacijos SGD sferoje.

KMTP organizavo Baltijos jūros šalių regiono SGD klasterio prisistatymą Šanchajuje. Organizatorių nuotr.

Didelio susidomėjimo sulaukė Baltijos jūros regiono SGD klasterio organizuotas seminaras apie SGD pritaikymą bei perspektyvas jūrinio transporto sektoriuje – Kinijos mokslo bendruomenei skirtas renginys vyko Šanchajaus jūreivystės universitete, turinčiame per 20 tūkst. studentų.

„Mūsų įmonės yra išties aktyvios kuriant ir diegiant inovacijas, tad tikime, kad vizitas Šanchajuje, kurio reikšmingu akcentu tapo su Kinijos SGD klasteriu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, atvers naujų galimybių verslui, praplės erdvę kompetencijų ir patirties mainams“, – pranešime cituojamas Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) plėtros vadovas Andrius Sutnikas.

Būtent KMTP ir organizavo Baltijos jūros šalių regiono SGD klasterio prisistatymą Šanchajuje.

Tarptautinis projektas, kuriame taip pat dalyvauja Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Danijos ir Norvegijos atstovai, yra nukreiptas į SGD poreikio vystymą bei šio kuro prieinamumo didinimą regione.

Pranešama jog šiuo metu uostamiestyje aktyviai yra ruošiamasi „Klaipėda LNG Forum 2019“.

Gegužės 15-16 d. vyksiantis forumas, kurį organizuoja KMTP, AB „Klaipėdos nafta“ ir Nyderlandų ambasada Lietuvoje, bus didžiausias iki šiol uostamiestyje organizuotas renginys, skirtas SGD tematikai.

„Klaipėda LNG Forum 2019“ suburs SGD sferos ekspertus, aukštus valdžios pareigūnus, stambių Lietuvos ir tarptautinių verslo organizacijų atstovus iš Baltijos jūros regiono bei kitų šalių – iš viso apie 200 dalyvių”,  – teigiama KMPT pranešime.


2019-04-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt