P0

Švietimas

Mokyklas kviečia dalyvauti bandomajame finansinio raštingumo projekte

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-09


Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia mokyklas, vykdančias pradinio ugdymo programą, dalyvauti bandomajame projekte finansiniam mokinių raštingumui stiprinti.

Projektas prasidės šių metų rugsėjo 1 d. Jo metu bus išbandoma „Junior Achievement“ adaptuota ir finansiniam raštingumui stiprinti skirta programa „Mano bendruomenė“. Planuojama, kad projektas bus išbandomas 10-yje mokyklų, kuriose yra pradinės klasės.

Atrenkant mokyklas bus atsižvelgiama į tai, ar mokykla motyvuota dalyvauti projekte, kokia mokytojų patirtis ugdyti finansinį raštingumą, ar mokykla gebėtų sutelkti komandą, ar steigėjas pritaria, kad mokykla dalyvautų, ir pan.

Programa „Mano bendruomenė“ truks metus. Per tą laiką mokyklų komandos dalyvaus mokymuose, kituose renginiuose apie finansinį raštingumą, su socialiniais partneriais ir vietos bendruomenėmis inicijuos konkursą mokyklose „Mano bendruomenės modelio sukūrimas“. Projektą užbaigs finansinio raštingumo mugė.

Mokyklos, kurios norėtų dalyvauti atrankoje, turėtų užpildyti registracijos formą: https://forms.gle/VggtYQJ8bfatXhSHA (įkelti užpildytą paraišką bei raštišką laisvos formos steigėjo pritarimą) iki gegužės 6 d. (imtinai).

Atrinktos mokyklos bus informuotos elektroniniu paštu, sąrašas bus paskelbtas gegužės 15 d. „Lietuvos Junior Achievement“ interneto puslapyje www.lja.lt.

Jei kiltų klausimų, reikėtų rašyti el. paštu jurate@lja.lt arba skambinti tel. 8 650 64 466, (8 5) 261 64 13.


  2019-04-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt